Krajowy Związek Towarzystw Polsko-Niemieckich
KRAJOWY ZWIĄZEK TOWARZYSTW POLSKO-NIEMIECKICH
Krajowy Związek Towarzystw Polsko-Niemieckich z siedzibą w mieście Toruń. Numer NIP firmy to 5471785871, KRS 0000282941, REGON 07086711500000. Adres rejestrowy: UL. PIEKARY, 13 2. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Krajowy Związek Towarzystw Polsko-Niemieckich, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Krajowy Związek Towarzystw Polsko-Niemieckich.
Sprawdź firmę przed współpracą
- Status VAT
- Niezarejestrowanysprawdzone 07.10.2026
- W KRS od
- 15.06.200719 lat na rynku
- Forma prawna
- Związek stowarzyszeń
- Czas trwania
- Nieoznaczony
Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 07.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.
Opinie w OcenFirme (0)
Wystaw opinięJeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.
Wystaw pierwszą opinięNajczęstsze pytania o Krajowy Związek Towarzystw Polsko-Niemieckich
Jaki jest NIP firmy Krajowy Związek Towarzystw Polsko-Niemieckich?
NIP firmy Krajowy Związek Towarzystw Polsko-Niemieckich to 5471785871. KRS: 0000282941. REGON: 07086711500000.
Czy firma Krajowy Związek Towarzystw Polsko-Niemieckich ma opinie?
W serwisie OcenFirme firma Krajowy Związek Towarzystw Polsko-Niemieckich nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.
Gdzie znajduje się firma Krajowy Związek Towarzystw Polsko-Niemieckich?
Adres rejestrowy: UL. PIEKARY, 13 2.
Czy Krajowy Związek Towarzystw Polsko-Niemieckich działa w mieście Toruń?
Tak, siedziba Krajowy Związek Towarzystw Polsko-Niemieckich mieści się w mieście Toruń. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.
Czy firma Krajowy Związek Towarzystw Polsko-Niemieckich jest czynnym podatnikiem VAT?
Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów status firmy Krajowy Związek Towarzystw Polsko-Niemieckich (NIP 5471785871) to: niezarejestrowany. Stan na 07.10.2026.
Podobne firmy w Toruń
Fundacja Kot-Koty Otoczone Troską
NIP 8792438689 · Toruń
Alternative Solar Solution
NIP 9562354446 · Toruń
Fundacja Mentor
NIP 9562328650 · Toruń
Fundacja "Cztery Łapy
NIP 8792683354 · Toruń
Tkl Inwest
NIP 9562233346 · Toruń
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Margo Małgorzata Lewandowska-Szpak Spółka Komandytowo-Akcyjna
NIP 9562374526 · Toruń
Microvita
NIP 8792679039 · Toruń
Serwis Samochodowy
NIP 8792743872 · Toruń
Klimazbyt Toruń
NIP 8792738084 · Toruń
Scientia Et Progressus
NIP 9562361771 · Toruń