Scientia Et Progressus
SCIENTIA ET PROGRESSUS
Scientia Et Progressus z siedzibą w mieście Toruń. Numer NIP firmy to 9562361771, KRS 0000848615. Adres rejestrowy: UL. WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO, 21 1. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Scientia Et Progressus, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Scientia Et Progressus.
Sprawdź firmę przed współpracą
- Status VAT
- Niezarejestrowanysprawdzone 01.10.2026
- W KRS od
- 03.07.20206 lat na rynku
- Forma prawna
- Fundacja
- Czas trwania
- Nieoznaczony
Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 01.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.
Opinie w OcenFirme (0)
Wystaw opinięJeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.
Wystaw pierwszą opinięNajczęstsze pytania o Scientia Et Progressus
Jaki jest NIP firmy Scientia Et Progressus?
NIP firmy Scientia Et Progressus to 9562361771. KRS: 0000848615.
Czy firma Scientia Et Progressus ma opinie?
W serwisie OcenFirme firma Scientia Et Progressus nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.
Gdzie znajduje się firma Scientia Et Progressus?
Adres rejestrowy: UL. WŁADYSŁAWA BRONIEWSKIEGO, 21 1.
Czy Scientia Et Progressus działa w mieście Toruń?
Tak, siedziba Scientia Et Progressus mieści się w mieście Toruń. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.
Czy firma Scientia Et Progressus jest czynnym podatnikiem VAT?
Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów status firmy Scientia Et Progressus (NIP 9562361771) to: niezarejestrowany. Stan na 01.10.2026.
Podobne firmy w Toruń
Fundacja Kot-Koty Otoczone Troską
NIP 8792438689 · Toruń
Alternative Solar Solution
NIP 9562354446 · Toruń
Fundacja Mentor
NIP 9562328650 · Toruń
Fundacja "Cztery Łapy
NIP 8792683354 · Toruń
Tkl Inwest
NIP 9562233346 · Toruń
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe Margo Małgorzata Lewandowska-Szpak Spółka Komandytowo-Akcyjna
NIP 9562374526 · Toruń
Microvita
NIP 8792679039 · Toruń
Serwis Samochodowy
NIP 8792743872 · Toruń
Klimazbyt Toruń
NIP 8792738084 · Toruń
Dolnośląskie Centrum Kruszyw
NIP 9562324273 · Toruń