Centrum Medyczne Ikar - Borowicz Spółka Jawna
CENTRUM MEDYCZNE IKAR - BOROWICZ SPÓŁKA JAWNA
Centrum Medyczne Ikar - Borowicz Spółka Jawna z siedzibą w mieście Bydgoszcz działa pod kodem PKD 86.22.Z. Numer NIP firmy to 9671181909, KRS 0000357347, REGON 09316881000000. Adres rejestrowy: SZUBIŃSKA, 32. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Centrum Medyczne Ikar - Borowicz Spółka Jawna, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Centrum Medyczne Ikar - Borowicz Spółka Jawna.
Sprawdź firmę przed współpracą
- Status VAT
- Zwolnionysprawdzone 30.09.2026
- W KRS od
- 26.05.201016 lat na rynku
- Forma prawna
- Spółka jawna
- Sprawozdania finansowe
- złożone za 12 okresówostatnie za 2025
- Czas trwania
- Nieoznaczony
Zakres działalności według KRS
86.22.ZPraktyka lekarska specjalistyczna86.21.ZPraktyka lekarska ogólna86.23.ZPraktyka lekarska dentystyczna86.90.ADziałalność fizjoterapeutyczna86.90.DDziałalność paramedyczna86.90.EPozostała działalność w zakresie opieki zdrowotnej, gdzie indziej niesklasyfikowana47.73.ZSprzedaż detaliczna wyrobów farmaceutycznych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach47.74.ZSprzedaż detaliczna wyrobów medycznych, włączając ortopedyczne, prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach87.10.ZPomoc społeczna z zakwaterowaniem zapewniająca opiekę pielęgniarską88.99.ZPozostała pomoc społeczna bez zakwaterowania, gdzie indziej niesklasyfikowana
Złożone sprawozdania finansowe
- od 01.01.2014 do 31.12.2014 — złożone 05.10.2017
- od 01.01.2015 do 31.12.2015 — złożone 05.10.2017
- od 01.01.2016 do 31.12.2016 — złożone 05.10.2017
- od 01.01.2017 do 31.12.2017 — złożone 18.07.2018
- od 01.01.2018 do 31.12.2018 — złożone 15.07.2019
- od 01.01.2019 do 31.12.2019 — złożone 15.10.2020
- od 01.01.2020 do 31.12.2020 — złożone 15.10.2021
- od 01.01.2021 do 31.12.2021 — złożone 15.10.2022
- od 01.01.2022 do 31.12.2022 — złożone 14.07.2023
- od 01.01.2023 do 31.12.2023 — złożone 20.07.2024
- od 01.01.2024 do 31.12.2024 — złożone 15.07.2025
- od 01.01.2025 do 31.12.2025 — złożone 15.07.2026
Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 30.09.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.
Opinie w OcenFirme (0)
Wystaw opinięJeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.
Wystaw pierwszą opinięNajczęstsze pytania o Centrum Medyczne Ikar - Borowicz Spółka Jawna
Jaki jest NIP firmy Centrum Medyczne Ikar - Borowicz Spółka Jawna?
NIP firmy Centrum Medyczne Ikar - Borowicz Spółka Jawna to 9671181909. KRS: 0000357347. REGON: 09316881000000.
Czy firma Centrum Medyczne Ikar - Borowicz Spółka Jawna ma opinie?
W serwisie OcenFirme firma Centrum Medyczne Ikar - Borowicz Spółka Jawna nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.
Gdzie znajduje się firma Centrum Medyczne Ikar - Borowicz Spółka Jawna?
Adres rejestrowy: SZUBIŃSKA, 32.
Czy Centrum Medyczne Ikar - Borowicz Spółka Jawna działa w mieście Bydgoszcz?
Tak, siedziba Centrum Medyczne Ikar - Borowicz Spółka Jawna mieści się w mieście Bydgoszcz. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.
Czy firma Centrum Medyczne Ikar - Borowicz Spółka Jawna jest czynnym podatnikiem VAT?
Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów status firmy Centrum Medyczne Ikar - Borowicz Spółka Jawna (NIP 9671181909) to: zwolniony. Stan na 30.09.2026.
Podobne firmy w Bydgoszcz – PRAKTYKA LEKARSKA SPECJALISTYCZNA
B&B Centrum Medyczne
NIP 5542998948 · Bydgoszcz
Zespół Lekarzy Specjalistów "Alergo-Vita
NIP 5542386263 · Bydgoszcz
In-Vivo
NIP 9671397087 · Bydgoszcz
Hive11
NIP 8961555878 · Mękarzowice
Km
NIP 6951532975 · Zębowice
Sasinowscy
NIP 7622020097 · Poręba-Kocęby
Centrum Medyczne Twoje Dziecko
NIP 1181977844 · Warszawa
Zakład Leczniczy I Ochrony Zdrowia Psychicznego "Śląski Instytut Psychiatrii
NIP 5472216193 · Bielsko-Biała
Centrum Medyczne Ad Clinic
NIP 6462949368 · Tychy
Argo Pl
NIP 7252018658 · Łódź