B&B Centrum Medyczne
B&B CENTRUM MEDYCZNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
B&B Centrum Medyczne z siedzibą w mieście Bydgoszcz działa pod kodem PKD 86.22.Z. Numer NIP firmy to 5542998948, KRS 0000940468, REGON 52074211800000. Adres rejestrowy: UL. FORDOŃSKA, 433 U1. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług B&B Centrum Medyczne, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o B&B Centrum Medyczne.
Sprawdź firmę przed współpracą
- Status VAT
- Niezarejestrowanysprawdzone 21.10.2026
- W KRS od
- 17.12.20214 lata na rynku
- Kapitał zakładowy
- 5 000 PLN
- Forma prawna
- Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
- Sprawozdania finansowe
- złożone za 3 okresyostatnie za 2024
- Czas trwania
- Nieoznaczony
Zakres działalności według KRS
86.22.ZPraktyka lekarska specjalistyczna72.19.ZBadania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych85.59.BPozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane86.21.ZPraktyka lekarska ogólna68.20.ZWynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi68.31.ZPośrednictwo w obrocie nieruchomościami77.39.ZWynajem i dzierżawa pozostałych maszyn, urządzeń oraz dóbr materialnych, gdzie indziej niesklasyfikowane77.51.ZPośrednictwo w wynajmie i dzierżawie samochodów osobowych, samochodów kempingowych i przyczep86.95.ZDziałalność w zakresie fizjoterapii86.97.ZPośrednictwo związane z działalnością lekarską, dentystyczną i pozostałą działalnością w zakresie opieki zdrowotnej
Złożone sprawozdania finansowe
- od 17.12.2021 do 31.12.2022 — złożone 20.07.2023
- od 01.01.2023 do 31.12.2023 — złożone 19.03.2024
- od 01.01.2024 do 31.12.2024 — złożone 27.02.2025
Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 21.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.
Opinie w OcenFirme (0)
Wystaw opinięJeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.
Wystaw pierwszą opinięNajczęstsze pytania o B&B Centrum Medyczne
Jaki jest NIP firmy B&B Centrum Medyczne?
NIP firmy B&B Centrum Medyczne to 5542998948. KRS: 0000940468. REGON: 52074211800000.
Czy firma B&B Centrum Medyczne ma opinie?
W serwisie OcenFirme firma B&B Centrum Medyczne nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.
Gdzie znajduje się firma B&B Centrum Medyczne?
Adres rejestrowy: UL. FORDOŃSKA, 433 U1.
Czy B&B Centrum Medyczne działa w mieście Bydgoszcz?
Tak, siedziba B&B Centrum Medyczne mieści się w mieście Bydgoszcz. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.
Czy firma B&B Centrum Medyczne jest czynnym podatnikiem VAT?
Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów status firmy B&B Centrum Medyczne (NIP 5542998948) to: niezarejestrowany. Stan na 21.10.2026.
Podobne firmy w Bydgoszcz – PRAKTYKA LEKARSKA SPECJALISTYCZNA
Zespół Lekarzy Specjalistów "Alergo-Vita
NIP 5542386263 · Bydgoszcz
In-Vivo
NIP 9671397087 · Bydgoszcz
Centrum Medyczne Ikar - Borowicz Spółka Jawna
NIP 9671181909 · Bydgoszcz
Hive11
NIP 8961555878 · Mękarzowice
Km
NIP 6951532975 · Zębowice
Sasinowscy
NIP 7622020097 · Poręba-Kocęby
Centrum Medyczne Twoje Dziecko
NIP 1181977844 · Warszawa
Zakład Leczniczy I Ochrony Zdrowia Psychicznego "Śląski Instytut Psychiatrii
NIP 5472216193 · Bielsko-Biała
Centrum Medyczne Ad Clinic
NIP 6462949368 · Tychy
Argo Pl
NIP 7252018658 · Łódź