Amadeus Studio
AMADEUS STUDIO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Amadeus Studio z siedzibą w mieście Wrocław działa pod kodem PKD 74.20.Z. Numer NIP firmy to 8971877419, KRS 0000833444, REGON 38580020000000. Adres rejestrowy: UL. TADEUSZA KOŚCIUSZKI, 34 L107. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Amadeus Studio, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Amadeus Studio.
Sprawdź firmę przed współpracą
- W KRS od
- 10.03.20206 lat na rynku
- Kapitał zakładowy
- 5 000 PLN
- Forma prawna
- Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
- Sprawozdania finansowe
- złożone za 1 okresostatnie za 2020
- Czas trwania
- Nieoznaczony
Zakres działalności według KRS
74.20.ZDziałalność fotograficzna59.11Działalność związana z produkcją filmów, nagrań wideo i programów telewizyjnych68.20Wynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi73.1Reklama82.19Wykonywanie fotokopii, przygotowywanie dokumentów i pozostała specjalistyczna działalność wspomagająca prowadzenie biura85.59.BPozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane18.13Działalność usługowa związana z przygotowywaniem do druku
Złożone sprawozdania finansowe
- od 10.03.2020 do 31.12.2020 — złożone 29.06.2021
Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 12.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.
Opinie w OcenFirme (0)
Wystaw opinięJeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.
Wystaw pierwszą opinięNajczęstsze pytania o Amadeus Studio
Jaki jest NIP firmy Amadeus Studio?
NIP firmy Amadeus Studio to 8971877419. KRS: 0000833444. REGON: 38580020000000.
Czy firma Amadeus Studio ma opinie?
W serwisie OcenFirme firma Amadeus Studio nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.
Gdzie znajduje się firma Amadeus Studio?
Adres rejestrowy: UL. TADEUSZA KOŚCIUSZKI, 34 L107.
Czy Amadeus Studio działa w mieście Wrocław?
Tak, siedziba Amadeus Studio mieści się w mieście Wrocław. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.
Podobne firmy w Wrocław – DZIAŁALNOŚĆ FOTOGRAFICZNA
Fundacja All That Art !
NIP 8982197823 · Wrocław
Wizjografia
NIP 9282099705 · Wrocław
Pajewscy
NIP 5423326674 · Choroszcz
Atut Nieruchomości
NIP 7252320788 · Łódź
Nostra Ditta
NIP 8513199318 · Szczecin
Bez Pozwolenia
NIP 5892072826 · Żukowo
Magic And Heart
NIP 9512521089 · Warszawa
Fundacja Pix.House
NIP 7831742676 · Poznań
Le Gras
NIP 7010825289 · Warszawa
Tomo Yarmush
NIP 5252942253 · Warszawa