Atut Nieruchomości

ATUT NIERUCHOMOŚCI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

📍 Łódź
NIP 7252320788 KRS 0000992873 REGON 52233653000000 Adres UL. PIOTRKOWSKA, 270 424

Atut Nieruchomości z siedzibą w mieście Łódź działa pod kodem PKD 74.20.Z. Numer NIP firmy to 7252320788, KRS 0000992873, REGON 52233653000000. Adres rejestrowy: UL. PIOTRKOWSKA, 270 424. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Atut Nieruchomości, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Atut Nieruchomości.

Sprawdź firmę przed współpracą

W KRS od
21.09.20224 lata na rynku
Kapitał zakładowy
5 000 PLN
Forma prawna
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Sprawozdania finansowe
złożone za 4 okresyostatnie za 2025
Czas trwania
Nieoznaczony

Zakres działalności według KRS

  • 74.20.Z Działalność fotograficzna
  • 82.19.Z Wykonywanie fotokopii, przygotowywanie dokumentów i pozostała specjalistyczna działalność wspomagająca prowadzenie biura
  • 43.12.Z Przygotowanie terenu pod budowę
  • 43.21.Z Wykonywanie instalacji elektrycznych
  • 43.39.Z Wykonywanie pozostałych robót budowlanych wykończeniowych
  • 43.32.Z Zakładanie stolarki budowlanej
  • 63.11.Z Przetwarzanie danych; zarządzanie stronami internetowymi (hosting) i podobna działalność
  • 63.12.Z Działalność portali internetowych
  • 71.11.Z Działalność w zakresie architektury
  • 73.11.Z Działalność agencji reklamowych

Złożone sprawozdania finansowe

  • od 21.09.2022 do 31.12.2022 — złożone 08.08.2023
  • od 01.01.2023 do 31.12.2023 — złożone 08.11.2024
  • od 01.01.2024 do 31.12.2024 — złożone 13.12.2025
  • od 01.01.2025 do 31.12.2025 — złożone 03.08.2026

Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 21.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.

Jeszcze nie ma opinii w OcenFirme

Wystaw pierwszą opinię

Opinie w OcenFirme (0)

Wystaw opinię

Jeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.

Wystaw pierwszą opinię

Najczęstsze pytania o Atut Nieruchomości

Jaki jest NIP firmy Atut Nieruchomości?

NIP firmy Atut Nieruchomości to 7252320788. KRS: 0000992873. REGON: 52233653000000.

Czy firma Atut Nieruchomości ma opinie?

W serwisie OcenFirme firma Atut Nieruchomości nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.

Gdzie znajduje się firma Atut Nieruchomości?

Adres rejestrowy: UL. PIOTRKOWSKA, 270 424.

Czy Atut Nieruchomości działa w mieście Łódź?

Tak, siedziba Atut Nieruchomości mieści się w mieście Łódź. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.

Podobne firmy w Łódź – DZIAŁALNOŚĆ FOTOGRAFICZNA