Związek Pracodawców Opieki Medycznej Opolszczyzny "Pro Homine
ZWIĄZEK PRACODAWCÓW OPIEKI MEDYCZNEJ OPOLSZCZYZNY "PRO HOMINE"
Związek Pracodawców Opieki Medycznej Opolszczyzny "Pro Homine z siedzibą w mieście Opole działa pod kodem PKD 94.12.Z. Numer NIP firmy to 7532218921, KRS 0000204589, REGON 53244246000000. Adres rejestrowy: UL. FIRMOWA, 1. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Związek Pracodawców Opieki Medycznej Opolszczyzny "Pro Homine, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Związek Pracodawców Opieki Medycznej Opolszczyzny "Pro Homine.
Sprawdź firmę przed współpracą
- Status VAT
- Niezarejestrowanysprawdzone 22.10.2026
- W KRS od
- 21.04.200422 lata na rynku
- Forma prawna
- Związek pracodawców
- Sprawozdania finansowe
- złożone za 21 okresówostatnie za 2025
- Czas trwania
- Nieoznaczony
Zakres działalności według KRS
94.12.ZDziałalność organizacji profesjonalnych58.1Wydawanie książek i periodyków oraz pozostała działalność wydawnicza, z wyłączeniem w zakresie oprogramowania82.3Działalność związana z organizacją targów, wystaw i kongresów85.59.BPozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane85.60.ZDziałalność wspomagająca edukację86.90.EPozostała działalność w zakresie opieki zdrowotnej, gdzie indziej niesklasyfikowana94.11.ZDziałalność organizacji komercyjnych i pracodawców
Złożone sprawozdania finansowe
- 21.04.2004 - 31.12.2004 — złożone 01.04.2005
- 01.01.2005 - 31.12.2005 — złożone 20.08.2007
- 01.01.2006 - 31.12.2006 — złożone 20.08.2007
- 01.01.2007 - 31.12.2007 — złożone 22.12.2008
- 01.01.2008 - 31.12.2008 — złożone 08.12.2010
- 01.01.2009 - 31.12.2009 — złożone 08.12.2010
- 01.01.2010-31.12.2010 — złożone 20.11.2012
- 01.01.2012-31.12.2012 — złożone 02.12.2013
- od 01.01.2013 do 31.12.2013 — złożone 26.05.2014
- od 01.01.2014 do 31.12.2014 — złożone 01.12.2015
- od 01.01.2015 do 31.12.2015 — złożone 29.06.2016
- od 01.01.2016 do 31.12.2016 — złożone 31.05.2017
- od 01.01.2017 do 31.12.2017 — złożone 31.07.2018
- od 01.01.2018 do 31.12.2018 — złożone 16.06.2019
- od 01.01.2020 do 31.12.2020 — złożone 30.10.2021
- od 01.01.2019 do 31.12.2019 — złożone 12.12.2021
- od 01.01.2021 do 31.12.2021 — złożone 29.10.2022
- od 01.01.2022 do 31.12.2022 — złożone 24.06.2023
- od 01.01.2023 do 31.12.2023 — złożone 24.07.2024
- od 01.01.2024 do 31.12.2024 — złożone 15.07.2025
- od 01.01.2025 do 31.12.2025 — złożone 23.07.2026
Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 22.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.
Opinie w OcenFirme (0)
Wystaw opinięJeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.
Wystaw pierwszą opinięNajczęstsze pytania o Związek Pracodawców Opieki Medycznej Opolszczyzny "Pro Homine
Jaki jest NIP firmy Związek Pracodawców Opieki Medycznej Opolszczyzny "Pro Homine?
NIP firmy Związek Pracodawców Opieki Medycznej Opolszczyzny "Pro Homine to 7532218921. KRS: 0000204589. REGON: 53244246000000.
Czy firma Związek Pracodawców Opieki Medycznej Opolszczyzny "Pro Homine ma opinie?
W serwisie OcenFirme firma Związek Pracodawców Opieki Medycznej Opolszczyzny "Pro Homine nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.
Gdzie znajduje się firma Związek Pracodawców Opieki Medycznej Opolszczyzny "Pro Homine?
Adres rejestrowy: UL. FIRMOWA, 1.
Czy Związek Pracodawców Opieki Medycznej Opolszczyzny "Pro Homine działa w mieście Opole?
Tak, siedziba Związek Pracodawców Opieki Medycznej Opolszczyzny "Pro Homine mieści się w mieście Opole. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.
Czy firma Związek Pracodawców Opieki Medycznej Opolszczyzny "Pro Homine jest czynnym podatnikiem VAT?
Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów status firmy Związek Pracodawców Opieki Medycznej Opolszczyzny "Pro Homine (NIP 7532218921) to: niezarejestrowany. Stan na 22.10.2026.
Podobne firmy w Opole – DZIAŁALNOŚĆ ORGANIZACJI PROFESJONALNYCH
Polska Federacja Detektywów Stowarzyszenie Przedsiębiorców
NIP 5252703117 · Warszawa
Sos For Planet
NIP 7010995459 · Warszawa
Stowarzyszenie Polskich Skarbników Korporacyjnych
NIP 5222896933 · Warszawa
Bielsko-Częstochowsko-Katowickie Stowarzyszenie Pośredników W Obrocie Nieruchomościami
NIP 9541728350 · Katowice
Stowarzyszenie Inżynierów I Techników Komunikacji Rzeczpospolitej Polskiej Oddział W Warszawie
NIP 5261004488 · Warszawa
Grupa Biznesowa
NIP 7292751744 · Łódź
Rada Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych Not W Koninie
NIP 6650002596 · Konin
Fundacja Projekt Pl
NIP 6793204461 · Kraków
Vostok
NIP 5242972086 · Warszawa
Instytut Naukowo-Badawczy Inb
NIP 5993244424 · Gorzów Wielkopolski