Zakłady Mięsne "Jandar

ZAKŁADY MIĘSNE "JANDAR" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W UPADŁOŚCI LIKWIDACYJNEJ

✓ Aktywny VAT 📍 Woźniki
NIP 6491048917 KRS 0000185429 REGON 27289719500000 Adres CEGIELNIANA, 19

Zakłady Mięsne "Jandar z siedzibą w mieście Woźniki działa pod kodem PKD 15.11.Z. Numer NIP firmy to 6491048917, KRS 0000185429, REGON 27289719500000. Adres rejestrowy: CEGIELNIANA, 19. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Zakłady Mięsne "Jandar, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Zakłady Mięsne "Jandar.

Sprawdź firmę przed współpracą

Status VAT
Czynnysprawdzone 23.10.2026
W KRS od
06.01.200422 lata na rynku
Kapitał zakładowy
550 000 PLN
Forma prawna
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Sprawozdania finansowe
złożone za 21 okresówostatnie za 2025
Czas trwania
Nieoznaczony

Zakres działalności według KRS

  • 15.11.Z Wyprawa skór, garbowanie; wyprawa i barwienie skór futerkowych
  • 52.22.Z Sprzedaż detaliczna mięsa i wyrobów mięsnych
  • 52.27.B Pozostała sprzedaż detaliczna żywności, napojów i wyrobów tytoniowych w wyspecjalizowanych sklepach, gdzie indziej nie sklasyfikowana
  • 51.32.Z Sprzedaż hurtowa mięsa i wyrobów z mięsa
  • 51.3 Sprzedaż hurtowa żywności, napojów i tytoniu

Złożone sprawozdania finansowe

  • 01.01.2003 r. - 31.12.2004 r. — złożone 09.07.2004
  • 01.01.2004 - 31.12.2004 — złożone 11.07.2005
  • 01.01.2005 - 31.12.2005 — złożone 29.09.2006
  • 01.01.2006 - 31.12.2006 — złożone 31.01.2008
  • 01.01.2007 - 31.12.2007 — złożone 10.07.2008
  • 01.01.2010 - 31.12.2010 — złożone 06.02.2012
  • 01.01.2011 - 31.12.2011 — złożone 07.06.2013
  • 01.01.2012 - 31.12.2012 — złożone 28.08.2013
  • od 01.01.2013 do 31.12.2013 — złożone 22.07.2014
  • od 01.01.2014 do 31.12.2014 — złożone 17.07.2015
  • od 01.01.2015 do 31.12.2015 — złożone 11.07.2016
  • od 01.01.2016 do 31.12.2016 — złożone 30.06.2017
  • od 01.01.2017 do 31.12.2017 — złożone 13.04.2018
  • od 01.01.2018 do 31.12.2018 — złożone 29.03.2019
  • od 01.01.2019 do 31.12.2019 — złożone 25.03.2020
  • od 01.01.2020 do 31.12.2020 — złożone 30.06.2021
  • od 01.01.2021 do 31.12.2021 — złożone 29.06.2022
  • od 01.01.2022 do 31.12.2022 — złożone 15.04.2023
  • od 01.01.2023 do 31.12.2023 — złożone 27.03.2024
  • od 01.01.2024 do 31.12.2024 — złożone 30.06.2025
  • od 01.01.2025 do 31.12.2025 — złożone 14.04.2026

Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 23.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.

Jeszcze nie ma opinii w OcenFirme

Wystaw pierwszą opinię

Opinie w OcenFirme (0)

Wystaw opinię

Jeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.

Wystaw pierwszą opinię

Najczęstsze pytania o Zakłady Mięsne "Jandar

Jaki jest NIP firmy Zakłady Mięsne "Jandar?

NIP firmy Zakłady Mięsne "Jandar to 6491048917. KRS: 0000185429. REGON: 27289719500000.

Czy firma Zakłady Mięsne "Jandar ma opinie?

W serwisie OcenFirme firma Zakłady Mięsne "Jandar nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.

Gdzie znajduje się firma Zakłady Mięsne "Jandar?

Adres rejestrowy: CEGIELNIANA, 19.

Czy Zakłady Mięsne "Jandar działa w mieście Woźniki?

Tak, siedziba Zakłady Mięsne "Jandar mieści się w mieście Woźniki. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.

Czy firma Zakłady Mięsne "Jandar jest czynnym podatnikiem VAT?

Tak. Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów firma Zakłady Mięsne "Jandar (NIP 6491048917) figuruje jako czynny podatnik VAT. Stan na 23.10.2026.

Podobne firmy w Woźniki – WYPRAWA SKÓR, GARBOWANIE; WYPRAWA I BARWIENIE SKÓR FUTERKOWYCH