Ysm Transport

YSM TRANSPORT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

VAT: niezarejestrowany 📍 Łódź
NIP 5214038681 KRS 0001061772 REGON 52657258000000 Adres UL. ALEJA T. KOŚCIUSZKI, 39

Ysm Transport z siedzibą w mieście Łódź działa pod kodem PKD 49.41.Z. Numer NIP firmy to 5214038681, KRS 0001061772, REGON 52657258000000. Adres rejestrowy: UL. ALEJA T. KOŚCIUSZKI, 39. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Ysm Transport, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Ysm Transport.

Sprawdź firmę przed współpracą

Status VAT
Niezarejestrowanysprawdzone 27.09.2026
W KRS od
03.10.20233 lata na rynku
Kapitał zakładowy
5 000 PLN
Forma prawna
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Czas trwania
Nieoznaczony

Zakres działalności według KRS

  • 49.41.Z Transport drogowy towarów
  • 45 Handel hurtowy i detaliczny pojazdami samochodowymi; naprawa pojazdów samochodowych
  • 49.4 Transport drogowy towarów oraz działalność usługowa związana z przeprowadzkami
  • 56 Działalność usługowa związana z wyżywieniem
  • 96.02 Fryzjerstwo i pozostałe zabiegi kosmetyczne

Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 27.09.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.

Jeszcze nie ma opinii w OcenFirme

Wystaw pierwszą opinię

Opinie w OcenFirme (0)

Wystaw opinię

Jeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.

Wystaw pierwszą opinię

Najczęstsze pytania o Ysm Transport

Jaki jest NIP firmy Ysm Transport?

NIP firmy Ysm Transport to 5214038681. KRS: 0001061772. REGON: 52657258000000.

Czy firma Ysm Transport ma opinie?

W serwisie OcenFirme firma Ysm Transport nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.

Gdzie znajduje się firma Ysm Transport?

Adres rejestrowy: UL. ALEJA T. KOŚCIUSZKI, 39.

Czy Ysm Transport działa w mieście Łódź?

Tak, siedziba Ysm Transport mieści się w mieście Łódź. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.

Czy firma Ysm Transport jest czynnym podatnikiem VAT?

Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów status firmy Ysm Transport (NIP 5214038681) to: niezarejestrowany. Stan na 27.09.2026.

Podobne firmy w Łódź – TRANSPORT DROGOWY TOWARÓW