Wooden John
WOODEN JOHN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wooden John z siedzibą w mieście Jabłonna działa pod kodem PKD 41.20.Z. Numer NIP firmy to 5361970969, KRS 0001035341, REGON 525276508. Adres rejestrowy: DĘBOWA 2G, 05-110 JABŁONNA. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Wooden John, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Wooden John.
Sprawdź firmę przed współpracą
- Status VAT
- Czynnysprawdzone 14.10.2026
- W KRS od
- 10.05.20233 lata na rynku
- Kapitał zakładowy
- 5 000 PLN
- Forma prawna
- Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
- Sprawozdania finansowe
- złożone za 3 okresyostatnie za 2025
- Czas trwania
- Nieoznaczony
Zakres działalności według KRS
41.20.ZRoboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych41Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków16.29Produkcja pozostałych wyrobów z drewna; produkcja wyrobów z korka, słomy i materiałów używanych do wyplatania16.10Produkcja wyrobów tartacznych16.23Produkcja pozostałych wyrobów stolarskich i ciesielskich dla budownictwa43.12Przygotowanie terenu pod budowę43.32Zakładanie stolarki budowlanej43.33Posadzkarstwo; tapetowanie i oblicowywanie ścian43.39Wykonywanie pozostałych robót budowlanych wykończeniowych43.9Pozostałe specjalistyczne roboty budowlane
Złożone sprawozdania finansowe
- od 10.05.2023 do 31.12.2023 — złożone 13.02.2025
- od 01.01.2024 do 31.12.2024 — złożone 30.06.2025
- od 01.01.2025 do 31.12.2025 — złożone 17.07.2026
Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 14.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.
Opinie w OcenFirme (0)
Wystaw opinięJeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.
Wystaw pierwszą opinięNajczęstsze pytania o Wooden John
Jaki jest NIP firmy Wooden John?
NIP firmy Wooden John to 5361970969. KRS: 0001035341. REGON: 525276508.
Czy firma Wooden John ma opinie?
W serwisie OcenFirme firma Wooden John nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.
Gdzie znajduje się firma Wooden John?
Adres rejestrowy: DĘBOWA 2G, 05-110 JABŁONNA.
Czy Wooden John działa w mieście Jabłonna?
Tak, siedziba Wooden John mieści się w mieście Jabłonna. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.
Czy firma Wooden John jest czynnym podatnikiem VAT?
Tak. Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów firma Wooden John (NIP 5361970969) figuruje jako czynny podatnik VAT. Stan na 14.10.2026.
Podobne firmy w Jabłonna – ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW MIESZKALNYCH I NIEMIESZKALNYCH
Charbud Investment
NIP 5242982630 · Warszawa
Prefhaus
NIP 6272786667 · Świętochłowice
Firma Budowlana "Firbud" Janusz Firlej Spółka Komandytowa
NIP 5170368204 · Trzebownisko
Grupa Enbud
NIP 6751724405 · Kraków
Mixbet Posadzki Przemysłowe
NIP 5842732350 · Łomża
Dg Pl
NIP 9522215299 · Warszawa
Sea Power
NIP 5833261460 · Sopot
Pawi
NIP 7792426125 · Poznań
Via Prima
NIP 7822590221 · Poznań
Mes Group
NIP 6452572554 · Tarnowskie Góry