Wiking Deweloper
WIKING DEWELOPER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Wiking Deweloper z siedzibą w mieście Szczecin działa pod kodem PKD 41.10.Z. Numer NIP firmy to 8513268746, KRS 0000944595, REGON 52089976500000. Adres rejestrowy: UL. PODMOKŁA, 3. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Wiking Deweloper, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Wiking Deweloper.
Sprawdź firmę przed współpracą
- Status VAT
- Niezarejestrowanysprawdzone 25.10.2026
- W KRS od
- 10.01.20224 lata na rynku
- Kapitał zakładowy
- 5 000 PLN
- Forma prawna
- Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
- Sprawozdania finansowe
- złożone za 4 okresyostatnie za 2025
- Czas trwania
- Nieoznaczony
Zakres działalności według KRS
41.10.ZRealizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków41.20.ZRoboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych55.10.ZHotele i podobne obiekty zakwaterowania43.12.ZPrzygotowanie terenu pod budowę55.20.ZObiekty noclegowe turystyczne i miejsca krótkotrwałego zakwaterowania63.11.ZPrzetwarzanie danych; zarządzanie stronami internetowymi (hosting) i podobna działalność64.19.ZPozostałe pośrednictwo pieniężne68.10.ZKupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunek68.20.ZWynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi68.32.ZZarządzanie nieruchomościami wykonywane na zlecenie
Złożone sprawozdania finansowe
- od 10.01.2022 do 31.12.2022 — złożone 15.10.2023
- od 01.01.2023 do 31.12.2023 — złożone 07.07.2024
- od 01.01.2024 do 31.12.2024 — złożone 30.07.2025
- od 01.01.2025 do 31.12.2025 — złożone 17.07.2026
Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 25.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.
Opinie w OcenFirme (0)
Wystaw opinięJeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.
Wystaw pierwszą opinięNajczęstsze pytania o Wiking Deweloper
Jaki jest NIP firmy Wiking Deweloper?
NIP firmy Wiking Deweloper to 8513268746. KRS: 0000944595. REGON: 52089976500000.
Czy firma Wiking Deweloper ma opinie?
W serwisie OcenFirme firma Wiking Deweloper nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.
Gdzie znajduje się firma Wiking Deweloper?
Adres rejestrowy: UL. PODMOKŁA, 3.
Czy Wiking Deweloper działa w mieście Szczecin?
Tak, siedziba Wiking Deweloper mieści się w mieście Szczecin. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.
Czy firma Wiking Deweloper jest czynnym podatnikiem VAT?
Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów status firmy Wiking Deweloper (NIP 8513268746) to: niezarejestrowany. Stan na 25.10.2026.
Podobne firmy w Szczecin – REALIZACJA PROJEKTÓW BUDOWLANYCH ZWIĄZANYCH ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW
Molly Knp
NIP 9552577216 · Szczecin
S2016
NIP 8522587712 · Szczecin
Ostoja Deweloper
NIP 9552520831 · Szczecin
Kkk
NIP 8522538760 · Szczecin
Euroform
NIP 8522300662 · Szczecin
Hrmb
NIP 8522651284 · Szczecin
Lj Drogan
NIP 9552359169 · Szczecin
King-Dom
NIP 6793062268 · Szczecin
M.Rzymczyk & Hd Construction
NIP 8581862982 · Szczecin
Estrel
NIP 8522667339 · Szczecin