Waggon Service

WAGGON SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

✓ Aktywny VAT 📍 Warszawa
NIP 5252360887 KRS 0000257149 REGON 14053205600000 Adres ALEJE JEROZOLIMSKIE, 98

Waggon Service z siedzibą w mieście Warszawa działa pod kodem PKD 77.39.Z. Numer NIP firmy to 5252360887, KRS 0000257149, REGON 14053205600000. Adres rejestrowy: ALEJE JEROZOLIMSKIE, 98. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Waggon Service, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Waggon Service.

Sprawdź firmę przed współpracą

Status VAT
Czynnysprawdzone 20.10.2026
W KRS od
17.05.200620 lat na rynku
Kapitał zakładowy
250 000 PLN
Forma prawna
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Sprawozdania finansowe
złożone za 20 okresówostatnie za 2025
Czas trwania
Nieoznaczony

Zakres działalności według KRS

  • 77.39.Z Wynajem i dzierżawa pozostałych maszyn, urządzeń oraz dóbr materialnych, gdzie indziej niesklasyfikowane
  • 46.90.Z Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana
  • 47.30.Z Sprzedaż detaliczna paliw do pojazdów silnikowych na stacjach paliw
  • 49.10.Z Transport kolejowy pasażerski międzymiastowy
  • 49.20.Z Transport kolejowy towarów
  • 52.10.A Magazynowanie i przechowywanie paliw gazowych
  • 52.10.B Magazynowanie i przechowywanie pozostałych towarów
  • 52.21.Z Działalność usługowa wspomagająca transport lądowy
  • 52.24.C Przeładunek towarów w pozostałych punktach przeładunkowych
  • 52.29.C Działalność pozostałych agencji transportowych

Złożone sprawozdania finansowe

  • 28.04.2006 - 31.12.2006 — złożone 28.06.2007
  • 01.01.2007 - 31.12.2007 — złożone 24.06.2008
  • 01.01.2008 - 31.12.2008 — złożone 28.04.2009
  • 01.01.2009 - 31.12.2009 — złożone 30.06.2010
  • 01.01.2010 - 31.12.2010 — złożone 21.06.2011
  • 01.01.2011 - 31.12.2011 — złożone 25.05.2012
  • 01.01.2012 - 31.12.2012 — złożone 14.06.2013
  • od 01.01.2013 do 31.12.2013 — złożone 30.04.2014
  • od 01.01.2014 do 31.12.2014 — złożone 28.05.2015
  • od 01.01.2015 do 31.12.2015 — złożone 26.06.2016
  • od 01.01.2016 do 31.12.2016 — złożone 05.07.2017
  • od 01.01.2017 do 31.12.2017 — złożone 13.07.2018
  • od 01.01.2018 do 31.12.2018 — złożone 05.07.2019
  • od 01.01.2019 do 31.12.2019 — złożone 04.08.2020
  • od 01.01.2020 do 31.12.2020 — złożone 14.06.2021
  • od 01.01.2021 do 31.12.2021 — złożone 21.06.2022
  • od 01.01.2022 do 31.12.2022 — złożone 25.04.2023
  • od 01.01.2023 do 31.12.2023 — złożone 27.06.2024
  • od 01.01.2024 do 31.12.2024 — złożone 28.05.2025
  • od 01.01.2025 do 31.12.2025 — złożone 30.06.2026

Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 20.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.

Jeszcze nie ma opinii w OcenFirme

Wystaw pierwszą opinię

Opinie w OcenFirme (0)

Wystaw opinię

Jeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.

Wystaw pierwszą opinię

Najczęstsze pytania o Waggon Service

Jaki jest NIP firmy Waggon Service?

NIP firmy Waggon Service to 5252360887. KRS: 0000257149. REGON: 14053205600000.

Czy firma Waggon Service ma opinie?

W serwisie OcenFirme firma Waggon Service nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.

Gdzie znajduje się firma Waggon Service?

Adres rejestrowy: ALEJE JEROZOLIMSKIE, 98.

Czy Waggon Service działa w mieście Warszawa?

Tak, siedziba Waggon Service mieści się w mieście Warszawa. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.

Czy firma Waggon Service jest czynnym podatnikiem VAT?

Tak. Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów firma Waggon Service (NIP 5252360887) figuruje jako czynny podatnik VAT. Stan na 20.10.2026.

Podobne firmy w Warszawa – WYNAJEM I DZIERŻAWA POZOSTAŁYCH MASZYN, URZĄDZEŃ ORAZ DÓBR MATERIALNYCH, GDZIE INDZIEJ NIESKLASYFIKOWANE