Vsmk-Pl
VSMK-PL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Vsmk-Pl z siedzibą w mieście Macierzysz działa pod kodem PKD 46.90.Z. Numer NIP firmy to 5130277582, KRS 0000959855, REGON 52147329300000. Adres rejestrowy: UL. OGRODOWA, 8. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Vsmk-Pl, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Vsmk-Pl.
Sprawdź firmę przed współpracą
- Status VAT
- Czynnysprawdzone 03.10.2026
- W KRS od
- 14.03.20224 lata na rynku
- Kapitał zakładowy
- 229 500 PLN
- Forma prawna
- Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
- Sprawozdania finansowe
- złożone za 4 okresyostatnie za 2025
- Czas trwania
- Nieoznaczony
Zakres działalności według KRS
46.90.ZSprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana22Produkcja wyrobów z gumy i tworzyw sztucznych25Produkcja metalowych wyrobów gotowych, z wyłączeniem maszyn i urządzeń31Produkcja mebli32Pozostała produkcja wyrobów46.1Sprzedaż hurtowa realizowana na zlecenie46.4Sprzedaż hurtowa artykułów użytku domowego46.7Pozostała wyspecjalizowana sprzedaż hurtowa49Transport lądowy oraz transport rurociągowy62Działalność związana z oprogramowaniem i doradztwem w zakresie informatyki oraz działalność powiązana
Złożone sprawozdania finansowe
- od 14.03.2022 do 31.12.2022 — złożone 13.07.2023
- od 01.01.2023 do 31.12.2023 — złożone 25.11.2024
- od 01.01.2024 do 31.12.2024 — złożone 14.07.2025
- od 01.01.2025 do 31.12.2025 — złożone 28.08.2026
Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 03.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.
Opinie w OcenFirme (0)
Wystaw opinięJeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.
Wystaw pierwszą opinięNajczęstsze pytania o Vsmk-Pl
Jaki jest NIP firmy Vsmk-Pl?
NIP firmy Vsmk-Pl to 5130277582. KRS: 0000959855. REGON: 52147329300000.
Czy firma Vsmk-Pl ma opinie?
W serwisie OcenFirme firma Vsmk-Pl nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.
Gdzie znajduje się firma Vsmk-Pl?
Adres rejestrowy: UL. OGRODOWA, 8.
Czy Vsmk-Pl działa w mieście Macierzysz?
Tak, siedziba Vsmk-Pl mieści się w mieście Macierzysz. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.
Czy firma Vsmk-Pl jest czynnym podatnikiem VAT?
Tak. Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów firma Vsmk-Pl (NIP 5130277582) figuruje jako czynny podatnik VAT. Stan na 03.10.2026.
Podobne firmy w Macierzysz – SPRZEDAŻ HURTOWA NIEWYSPECJALIZOWANA
Atpol
NIP 1231409646 · Stara Iwiczna
Kerzen Ryszard Orlicki Spółka Komandytowa
NIP 8851595285 · Dzikowiec
Hbj
NIP 9512476242 · Warszawa
Fondus
NIP 5252842669 · Warszawa
X-Karen
NIP 1231278345 · Wólka Kosowska
Bmk
NIP 8961615652 · Kiełczów
Green Solar
NIP 7010973972 · Warszawa
Pal-Max
NIP 9512405124 · Warszawa
Digital Partner
NIP 7831671137 · Pruszków
Spółdzielnia Ogrodnicza "Ziemi Sądeckiej
NIP 7340010573 · Nowy Sącz