Volyn Trade
VOLYN TRADE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Volyn Trade z siedzibą w mieście Lublin działa pod kodem PKD 46.33.Z. Numer NIP firmy to 9462706526, KRS 0000900691, REGON 388992162. Adres rejestrowy: KOWALSKA 5/203, 20-115 LUBLIN. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Volyn Trade, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Volyn Trade.
Sprawdź firmę przed współpracą
- Status VAT
- Czynnysprawdzone 16.10.2026
- W KRS od
- 24.05.20215 lat na rynku
- Kapitał zakładowy
- 5 000 PLN
- Forma prawna
- Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
- Sprawozdania finansowe
- złożone za 5 okresówostatnie za 2025
- Czas trwania
- Nieoznaczony
Zakres działalności według KRS
46.33.ZSprzedaż hurtowa mleka, wyrobów mleczarskich, jaj, olejów i tłuszczów jadalnych38Działalność związana ze zbieraniem, przetwarzaniem i unieszkodliwianiem odpadów; odzysk surowców46Handel hurtowy, z wyłączeniem handlu pojazdami samochodowymi49.41.ZTransport drogowy towarów52Magazynowanie i działalność usługowa wspomagająca transport64.19.ZPozostałe pośrednictwo pieniężne78.10.ZDziałalność związana z wyszukiwaniem miejsc pracy i pozyskiwaniem pracowników78.30.ZPozostała działalność związana z udostępnianiem pracowników96.09.ZPozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana63.99.ZPozostała działalność usługowa w zakresie informacji, gdzie indziej niesklasyfikowana
Złożone sprawozdania finansowe
- od 24.05.2021 do 31.12.2021 — złożone 13.10.2023
- od 01.01.2022 do 31.12.2022 — złożone 13.10.2023
- od 01.01.2023 do 31.12.2023 — złożone 18.11.2024
- od 01.01.2024 do 31.12.2024 — złożone 24.11.2025
- od 01.01.2025 do 31.12.2025 — złożone 05.02.2026
Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 16.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.
Opinie w OcenFirme (0)
Wystaw opinięJeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.
Wystaw pierwszą opinięNajczęstsze pytania o Volyn Trade
Jaki jest NIP firmy Volyn Trade?
NIP firmy Volyn Trade to 9462706526. KRS: 0000900691. REGON: 388992162.
Czy firma Volyn Trade ma opinie?
W serwisie OcenFirme firma Volyn Trade nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.
Gdzie znajduje się firma Volyn Trade?
Adres rejestrowy: KOWALSKA 5/203, 20-115 LUBLIN.
Czy Volyn Trade działa w mieście Lublin?
Tak, siedziba Volyn Trade mieści się w mieście Lublin. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.
Czy firma Volyn Trade jest czynnym podatnikiem VAT?
Tak. Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów firma Volyn Trade (NIP 9462706526) figuruje jako czynny podatnik VAT. Stan na 16.10.2026.
Podobne firmy w Lublin – SPRZEDAŻ HURTOWA MLEKA, WYROBÓW MLECZARSKICH, JAJ, OLEJÓW I TŁUSZCZÓW JADALNYCH
Wiki Spółka Jawna J.Wikira, A.Wikira
NIP 9461071994 · Lublin
Kol-Ser
NIP 2910112501 · Kolno
Poznańska Spółdzielnia Producentów Mleka
NIP 7773360052 · Gowarzewo
Semente
NIP 6772427888 · Kraków
Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe "Aga" Spółka Jawna M.R. Gosz
NIP 8410004817 · Lębork
Selecto Oil Group
NIP 5213864974 · Warszawa
Prime Agro
NIP 1231508549 · Piaseczno
Jajkopol Niewada & Niewada Spółka Jawna
NIP 8842753164 · Marcinowice
Spółdzielnia Ekstra Mleko
NIP 6682007958 · Poznań
Olpiek
NIP 5543019259 · Bydgoszcz