Vip Truck & Reisen
VIP TRUCK & REISEN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Vip Truck & Reisen z siedzibą w mieście Rzeszów działa pod kodem PKD 49.41.Z. Numer NIP firmy to 8133884309, KRS 0000989763, REGON 52297245000000. Adres rejestrowy: UL. BERNARDYŃSKA, 2. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Vip Truck & Reisen, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Vip Truck & Reisen.
Sprawdź firmę przed współpracą
- Status VAT
- Czynnysprawdzone 24.10.2026
- W KRS od
- 31.08.20224 lata na rynku
- Kapitał zakładowy
- 10 000 PLN
- Forma prawna
- Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
- Sprawozdania finansowe
- złożone za 3 okresyostatnie za 2025
- Czas trwania
- Nieoznaczony
Zakres działalności według KRS
49.41.ZTransport drogowy towarów33Naprawa, konserwacja i instalowanie maszyn i urządzeń43Roboty budowlane specjalistyczne45Handel hurtowy i detaliczny pojazdami samochodowymi; naprawa pojazdów samochodowych46Handel hurtowy, z wyłączeniem handlu pojazdami samochodowymi52Magazynowanie i działalność usługowa wspomagająca transport77Wynajem i dzierżawa78Działalność związana z zatrudnieniem82Działalność związana z administracyjną obsługą biura i pozostała działalność wspomagająca prowadzenie działalności gospodarczej70Działalność firm centralnych (head offices); doradztwo związane z zarządzaniem
Złożone sprawozdania finansowe
- od 31.08.2022 do 31.12.2023 — złożone 08.07.2024
- od 01.01.2024 do 31.12.2024 — złożone 30.06.2025
- od 01.01.2025 do 31.12.2025 — złożone 09.07.2026
Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 24.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.
Opinie w OcenFirme (0)
Wystaw opinięJeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.
Wystaw pierwszą opinięNajczęstsze pytania o Vip Truck & Reisen
Jaki jest NIP firmy Vip Truck & Reisen?
NIP firmy Vip Truck & Reisen to 8133884309. KRS: 0000989763. REGON: 52297245000000.
Czy firma Vip Truck & Reisen ma opinie?
W serwisie OcenFirme firma Vip Truck & Reisen nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.
Gdzie znajduje się firma Vip Truck & Reisen?
Adres rejestrowy: UL. BERNARDYŃSKA, 2.
Czy Vip Truck & Reisen działa w mieście Rzeszów?
Tak, siedziba Vip Truck & Reisen mieści się w mieście Rzeszów. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.
Czy firma Vip Truck & Reisen jest czynnym podatnikiem VAT?
Tak. Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów firma Vip Truck & Reisen (NIP 8133884309) figuruje jako czynny podatnik VAT. Stan na 24.10.2026.
Podobne firmy w Rzeszów – TRANSPORT DROGOWY TOWARÓW
Ddv Nistor Transport
NIP 8133821898 · Rzeszów
Dinotrans19
NIP 9372722154 · Rzeszów
Emre Transport
NIP 8133871809 · Rzeszów
Bls Logistics Lampart Spółka Komandytowa
NIP 8133696909 · Rzeszów
Fourfields
NIP 5170434355 · Rzeszów
Tb Logistics
NIP 8133710868 · Rzeszów
Mdtl
NIP 8133885355 · Rzeszów
Dgl
NIP 5170391172 · Rzeszów
Przedsiębiorstwo Sprzętowo-Usługowo-Handlowe Frangal
NIP 8132413654 · Rzeszów
Dtg Logistic
NIP 5170430311 · Rzeszów