Vertograd Juice
VERTOGRAD JUICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Vertograd Juice z siedzibą w mieście Rawa Mazowiecka działa pod kodem PKD 10.32.Z. Numer NIP firmy to 8133722825, KRS 0000633559, REGON 36462092400000. Adres rejestrowy: UL. OPOCZYŃSKA, 12. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Vertograd Juice, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Vertograd Juice.
Sprawdź firmę przed współpracą
- Status VAT
- Czynnysprawdzone 24.10.2026
- W KRS od
- 06.09.201610 lat na rynku
- Kapitał zakładowy
- 5 000 PLN
- Forma prawna
- Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
- Sprawozdania finansowe
- złożone za 10 okresówostatnie za 2025
- Czas trwania
- Nieoznaczony
Zakres działalności według KRS
10.32.ZProdukcja soków z owoców i warzyw10.39.ZPozostałe przetwarzanie i konserwowanie owoców i warzyw49.41.ZTransport drogowy towarów25.22.ZProdukcja pozostałych zbiorników, cystern i pojemników metalowych25.53.ZObróbka mechaniczna elementów metalowych28.93.ZProdukcja maszyn stosowanych w przetwórstwie żywności, tytoniu i produkcji napojów33.11.ZNaprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych33.12.ZNaprawa i konserwacja maszyn46.64.ZSprzedaż hurtowa pozostałych maszyn i urządzeń46.34.BSprzedaż hurtowa napojów bezalkoholowych
Złożone sprawozdania finansowe
- od 02.06.2016 do 31.12.2016 — złożone 03.07.2017
- od 01.01.2018 do 31.12.2018 — złożone 16.07.2019
- od 01.01.2017 do 31.12.2017 — złożone 19.07.2019
- od 01.01.2019 do 31.12.2019 — złożone 16.10.2020
- od 01.01.2020 do 31.12.2020 — złożone 08.06.2022
- od 01.01.2021 do 31.12.2021 — złożone 14.02.2023
- od 01.01.2022 do 31.12.2022 — złożone 28.12.2023
- od 01.01.2023 do 31.12.2023 — złożone 19.09.2024
- od 01.01.2024 do 31.12.2024 — złożone 16.07.2025
- od 01.01.2025 do 31.12.2025 — złożone 07.07.2026
Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 24.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.
Opinie w OcenFirme (0)
Wystaw opinięJeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.
Wystaw pierwszą opinięNajczęstsze pytania o Vertograd Juice
Jaki jest NIP firmy Vertograd Juice?
NIP firmy Vertograd Juice to 8133722825. KRS: 0000633559. REGON: 36462092400000.
Czy firma Vertograd Juice ma opinie?
W serwisie OcenFirme firma Vertograd Juice nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.
Gdzie znajduje się firma Vertograd Juice?
Adres rejestrowy: UL. OPOCZYŃSKA, 12.
Czy Vertograd Juice działa w mieście Rawa Mazowiecka?
Tak, siedziba Vertograd Juice mieści się w mieście Rawa Mazowiecka. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.
Czy firma Vertograd Juice jest czynnym podatnikiem VAT?
Tak. Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów firma Vertograd Juice (NIP 8133722825) figuruje jako czynny podatnik VAT. Stan na 24.10.2026.
Podobne firmy w Rawa Mazowiecka – PRODUKCJA SOKÓW Z OWOCÓW I WARZYW
Premium Rosa
NIP 5342376107 · Złotokłos
Activ
NIP 5252573577 · Warszawa
Sadvit
NIP 7972076750 · Magierowa Wola
Fundacja San
NIP 6871976411 · Sanok
Marwit
NIP 8792467461 · Zławieś Wielka
Foodco Vita
NIP 8272316810 · Janów
Food Factory
NIP 5223036210 · Warszawa
Rembowscy
NIP 6060089805 · Żukowo
Dagoma
NIP 5871533908 · Puck
Eko-Sokland
NIP 6652953456 · Sycewo