Venti Care

VENTI CARE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

VAT: niezarejestrowany 📍 Kętrzyn
NIP 7422252472 KRS 0000618015 REGON 36443632700000 Adres UL. KAZIMIERZA WIELKIEGO, 3

Venti Care z siedzibą w mieście Kętrzyn działa pod kodem PKD 43.22.Z. Numer NIP firmy to 7422252472, KRS 0000618015, REGON 36443632700000. Adres rejestrowy: UL. KAZIMIERZA WIELKIEGO, 3. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Venti Care, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Venti Care.

Sprawdź firmę przed współpracą

Status VAT
Niezarejestrowanysprawdzone 30.09.2026
W KRS od
12.05.201610 lat na rynku
Kapitał zakładowy
5 000 PLN
Forma prawna
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Sprawozdania finansowe
złożone za 4 okresyostatnie za 2025
Czas trwania
Nieoznaczony

Zakres działalności według KRS

  • 43.22.Z Wykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych

Złożone sprawozdania finansowe

  • od 11.05.2016 do 31.12.2016 — złożone 23.06.2017
  • od 01.01.2023 do 31.12.2023 — złożone 04.03.2025
  • od 01.01.2024 do 31.12.2024 — złożone 11.02.2026
  • od 01.01.2025 do 31.12.2025 — złożone 11.02.2026

Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 30.09.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.

Jeszcze nie ma opinii w OcenFirme

Wystaw pierwszą opinię

Opinie w OcenFirme (0)

Wystaw opinię

Jeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.

Wystaw pierwszą opinię

Najczęstsze pytania o Venti Care

Jaki jest NIP firmy Venti Care?

NIP firmy Venti Care to 7422252472. KRS: 0000618015. REGON: 36443632700000.

Czy firma Venti Care ma opinie?

W serwisie OcenFirme firma Venti Care nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.

Gdzie znajduje się firma Venti Care?

Adres rejestrowy: UL. KAZIMIERZA WIELKIEGO, 3.

Czy Venti Care działa w mieście Kętrzyn?

Tak, siedziba Venti Care mieści się w mieście Kętrzyn. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.

Czy firma Venti Care jest czynnym podatnikiem VAT?

Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów status firmy Venti Care (NIP 7422252472) to: niezarejestrowany. Stan na 30.09.2026.

Podobne firmy w Kętrzyn – WYKONYWANIE INSTALACJI WODNO-KANALIZACYJNYCH, CIEPLNYCH, GAZOWYCH I KLIMATYZACYJNYCH