Vector Europe
VECTOR EUROPE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Vector Europe z siedzibą w mieście Białystok działa pod kodem PKD 17.12.Z. Numer NIP firmy to 9662149958, KRS 0000899630, REGON 388871464. Adres rejestrowy: ZAWADY 69, 15-697 BIAŁYSTOK. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Vector Europe, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Vector Europe.
Sprawdź firmę przed współpracą
- Status VAT
- Czynnysprawdzone 15.10.2026
- W KRS od
- 10.05.20215 lat na rynku
- Kapitał zakładowy
- 5 000 PLN
- Forma prawna
- Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
- Sprawozdania finansowe
- złożone za 5 okresówostatnie za 2025
- Czas trwania
- Nieoznaczony
Zakres działalności według KRS
17.12.ZProdukcja papieru i tektury47.19Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach18.12Pozostałe drukowanie18.13Działalność usługowa związana z przygotowywaniem do druku47.91Sprzedaż detaliczna prowadzona przez domy sprzedaży wysyłkowej lub internet70.22Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania82.11Działalność usługowa związana z administracyjną obsługą biura17.21.ZProdukcja papieru falistego i tektury falistej oraz opakowań z papieru i tektury
Złożone sprawozdania finansowe
- od 10.05.2021 do 31.12.2021 — złożone 30.11.2022
- od 01.01.2022 do 31.12.2022 — złożone 05.06.2023
- od 01.01.2023 do 31.12.2023 — złożone 20.06.2024
- od 01.01.2024 do 31.12.2024 — złożone 11.06.2025
- od 01.01.2025 do 31.12.2025 — złożone 09.06.2026
Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 15.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.
Opinie w OcenFirme (0)
Wystaw opinięJeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.
Wystaw pierwszą opinięNajczęstsze pytania o Vector Europe
Jaki jest NIP firmy Vector Europe?
NIP firmy Vector Europe to 9662149958. KRS: 0000899630. REGON: 388871464.
Czy firma Vector Europe ma opinie?
W serwisie OcenFirme firma Vector Europe nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.
Gdzie znajduje się firma Vector Europe?
Adres rejestrowy: ZAWADY 69, 15-697 BIAŁYSTOK.
Czy Vector Europe działa w mieście Białystok?
Tak, siedziba Vector Europe mieści się w mieście Białystok. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.
Czy firma Vector Europe jest czynnym podatnikiem VAT?
Tak. Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów firma Vector Europe (NIP 9662149958) figuruje jako czynny podatnik VAT. Stan na 15.10.2026.
Podobne firmy w Białystok – PRODUKCJA PAPIERU I TEKTURY
Zakłady Papiernicze Delfin B.Walenia I Spółka Jawna
NIP 9552165169 · Szczecin
Ecopack Hc
NIP 5632446974 · Chełm
Corex Świecie
NIP 5591716269 · Września
Mirkowska Fabryka Papieru Spółka Akcyjna
NIP 1231196558 · Kraków
Seepoint Bachul, Wierzbicki, Żelazowska Spółka Jawna
NIP 8561847175 · Goleniów
Rapak
NIP 7773284960 · Łowęcin
Zakład Produkcji Wyrobów Papierowych "Dolpap
NIP 6941497467 · Chojnów
4E Chemical
NIP 5252608258 · Kraków
Instytut Xr
NIP 5423406404 · Białystok
Hotsmaxtv
NIP 9662103672 · Białystok