Valhalla Ltd
VALHALLA LTD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Valhalla Ltd z siedzibą w mieście Szczecin działa pod kodem PKD 55.20.Z. Numer NIP firmy to 4990602526, KRS 0000337579, REGON 32072327400000. Adres rejestrowy: UL. PANIEŃSKA, 14 3. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Valhalla Ltd, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Valhalla Ltd.
Sprawdź firmę przed współpracą
- W KRS od
- 21.09.200917 lat na rynku
- Kapitał zakładowy
- 77 200 PLN
- Forma prawna
- Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
- Sprawozdania finansowe
- złożone za 15 okresówostatnie za 2024
- Czas trwania
- Nieoznaczony
Zakres działalności według KRS
55.20.ZObiekty noclegowe turystyczne i miejsca krótkotrwałego zakwaterowania41Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków42Roboty związane z budową obiektów inżynierii lądowej i wodnej43Roboty budowlane specjalistyczne56Działalność usługowa związana z wyżywieniem68Działalność związana z obsługą rynku nieruchomości77Wynajem i dzierżawa79Działalność organizatorów turystyki, pośredników i agentów turystycznych oraz pozostała działalność usługowa w zakresie rezerwacji i działalności z nią związane81Działalność usługowa związana z utrzymaniem porządku w budynkach i zagospodarowaniem terenów zieleni96.0Pozostała indywidualna działalność usługowa
Złożone sprawozdania finansowe
- 28.07.2009 r.-31.12.2010 r. — złożone 21.11.2011
- 01.01.2011r. - 31.12.2011r. — złożone 14.11.2012
- 01.01.2012r. - 31.12.2012r. — złożone 23.10.2013
- od 01.01.2013 do 31.12.2013 — złożone 14.11.2014
- od 01.01.2014 do 31.12.2014 — złożone 29.10.2015
- od 01.01.2015 do 31.12.2015 — złożone 16.03.2017
- od 01.01.2016 do 31.12.2016 — złożone 13.11.2017
- od 01.01.2017 do 31.12.2017 — złożone 15.11.2018
- od 01.01.2018 do 31.12.2018 — złożone 09.12.2019
- od 01.01.2018 do 31.12.2019 — złożone 24.11.2020
- od 01.01.2020 do 31.12.2020 — złożone 22.04.2022
- od 01.01.2021 do 31.12.2021 — złożone 08.02.2023
- od 01.01.2022 do 31.12.2022 — złożone 13.10.2023
- od 01.01.2023 do 31.12.2023 — złożone 04.07.2025
- od 01.01.2024 do 31.12.2024 — złożone 10.07.2025
Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 22.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.
Opinie w OcenFirme (0)
Wystaw opinięJeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.
Wystaw pierwszą opinięNajczęstsze pytania o Valhalla Ltd
Jaki jest NIP firmy Valhalla Ltd?
NIP firmy Valhalla Ltd to 4990602526. KRS: 0000337579. REGON: 32072327400000.
Czy firma Valhalla Ltd ma opinie?
W serwisie OcenFirme firma Valhalla Ltd nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.
Gdzie znajduje się firma Valhalla Ltd?
Adres rejestrowy: UL. PANIEŃSKA, 14 3.
Czy Valhalla Ltd działa w mieście Szczecin?
Tak, siedziba Valhalla Ltd mieści się w mieście Szczecin. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.
Podobne firmy w Szczecin – OBIEKTY NOCLEGOWE TURYSTYCZNE I MIEJSCA KRÓTKOTRWAŁEGO ZAKWATEROWANIA
Sannel
NIP 8513279299 · Szczecin
Kozik Investment
NIP 9552395662 · Szczecin
Fundacja Efektywnego Rozwoju Przedsiębiorczości
NIP 8522605798 · Szczecin
Kasta Mrówka
NIP 5342420110 · Pruszków
Klimkówka Pod Gwiazdami
NIP 6572957015 · Maleszowa
Ecorest
NIP 7692233616 · Bełchatów
Olma
NIP 9662179907 · Dąbrówki
Bałtyk Resort
NIP 8571935538 · Rewal
Amw Rewita
NIP 7010302456 · Warszawa
Martrans Nova
NIP 6080106990 · Golina