Trzuskawica Spółka Akcyjna

TRZUSKAWICA SPÓŁKA AKCYJNA

✓ Aktywny VAT 📍 Sitkówka
NIP 6570386732 KRS 0000096034 REGON 000560101 Adres SITKÓWKA 24, 26-052 SITKÓWKA

Trzuskawica Spółka Akcyjna z siedzibą w mieście Sitkówka działa pod kodem PKD 08.11.Z. Numer NIP firmy to 6570386732, KRS 0000096034, REGON 000560101. Adres rejestrowy: SITKÓWKA 24, 26-052 SITKÓWKA. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Trzuskawica Spółka Akcyjna, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Trzuskawica Spółka Akcyjna.

Jeszcze nie ma opinii w OcenFirme

Wystaw pierwszą opinię

Opinie w OcenFirme (0)

Wystaw opinię

Jeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.

Wystaw pierwszą opinię

Najczęstsze pytania o Trzuskawica Spółka Akcyjna

Jaki jest NIP firmy Trzuskawica Spółka Akcyjna?

NIP firmy Trzuskawica Spółka Akcyjna to 6570386732. KRS: 0000096034. REGON: 000560101.

Czy firma Trzuskawica Spółka Akcyjna ma opinie?

W serwisie OcenFirme firma Trzuskawica Spółka Akcyjna nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.

Gdzie znajduje się firma Trzuskawica Spółka Akcyjna?

Adres rejestrowy: SITKÓWKA 24, 26-052 SITKÓWKA.

Czy Trzuskawica Spółka Akcyjna działa w mieście Sitkówka?

Tak, siedziba Trzuskawica Spółka Akcyjna mieści się w mieście Sitkówka. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.

Czy firma Trzuskawica Spółka Akcyjna jest aktywnym podatnikiem VAT?

Według białej listy VAT Ministerstwa Finansów firma Trzuskawica Spółka Akcyjna (NIP 6570386732) jest aktywnym czynnym podatnikiem VAT.

Podobne firmy w Sitkówka – PKD 08.11.Z