Trade Agro
TRADE AGRO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Trade Agro z siedzibą w mieście Toruń działa pod kodem PKD 46.21.Z. Numer NIP firmy to 5842689594, KRS 0000346715, REGON 22093811500000. Adres rejestrowy: UL. PRZELOT, 23K. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Trade Agro, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Trade Agro.
Sprawdź firmę przed współpracą
- Status VAT
- Czynnysprawdzone 17.10.2026
- W KRS od
- 19.01.201016 lat na rynku
- Kapitał zakładowy
- 200 000 PLN
- Forma prawna
- Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
- Sprawozdania finansowe
- złożone za 16 okresówostatnie za 2025
- Czas trwania
- Nieoznaczony
Zakres działalności według KRS
46.21.ZSprzedaż hurtowa zboża, nieprzetworzonego tytoniu, nasion i pasz dla zwierząt46.23.ZSprzedaż hurtowa żywych zwierząt46.31.ZSprzedaż hurtowa owoców i warzyw46.32.ZSprzedaż hurtowa mięsa i wyrobów z mięsa46.34.ASprzedaż hurtowa napojów alkoholowych46.34.BSprzedaż hurtowa napojów bezalkoholowych46.61.ZSprzedaż hurtowa maszyn i urządzeń rolniczych oraz dodatkowego wyposażenia47.11.ZSprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach z przewagą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych47.19.ZPozostała sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach47.21.ZSprzedaż detaliczna owoców i warzyw prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach
Złożone sprawozdania finansowe
- 19.01.2010-31.12.2010 — złożone 30.06.2011
- 01.01.2011 - 31.12.2011 — złożone 08.10.2012
- 01.01.2012 r. - 31.12.2012 r. — złożone 12.07.2013
- od 01.01.2013 do 31.12.2013 — złożone 07.07.2014
- od 01.01.2014 do 31.12.2014 — złożone 05.06.2015
- od 01.01.2015 do 31.12.2015 — złożone 28.07.2016
- od 01.01.2016 do 31.12.2016 — złożone 14.07.2017
- od 01.01.2017 do 31.12.2017 — złożone 23.07.2018
- od 01.01.2018 do 31.12.2018 — złożone 12.08.2019
- od 01.01.2019 do 31.12.2019 — złożone 11.08.2020
- od 01.01.2020 do 31.12.2020 — złożone 29.06.2021
- od 01.01.2021 do 31.12.2021 — złożone 19.09.2022
- od 01.01.2022 do 31.12.2022 — złożone 25.08.2023
- od 01.01.2023 do 31.12.2023 — złożone 17.07.2024
- od 01.01.2024 do 31.12.2024 — złożone 11.07.2025
- od 01.01.2025 do 31.12.2025 — złożone 15.07.2026
Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 17.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.
Opinie w OcenFirme (0)
Wystaw opinięJeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.
Wystaw pierwszą opinięNajczęstsze pytania o Trade Agro
Jaki jest NIP firmy Trade Agro?
NIP firmy Trade Agro to 5842689594. KRS: 0000346715. REGON: 22093811500000.
Czy firma Trade Agro ma opinie?
W serwisie OcenFirme firma Trade Agro nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.
Gdzie znajduje się firma Trade Agro?
Adres rejestrowy: UL. PRZELOT, 23K.
Czy Trade Agro działa w mieście Toruń?
Tak, siedziba Trade Agro mieści się w mieście Toruń. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.
Czy firma Trade Agro jest czynnym podatnikiem VAT?
Tak. Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów firma Trade Agro (NIP 5842689594) figuruje jako czynny podatnik VAT. Stan na 17.10.2026.
Podobne firmy w Toruń – SPRZEDAŻ HURTOWA ZBOŻA, NIEPRZETWORZONEGO TYTONIU, NASION I PASZ DLA ZWIERZĄT
B&T
NIP 5993119794 · Chwałowice
Przedsiębiorstwo Rolno-Zbożowe Mieszko
NIP 7531945435 · Nysa
Agro-Lew
NIP 5993250850 · Gorzów Wielkopolski
Prime Protein Trade
NIP 5170401048 · Rzeszów
Top Farm Group
NIP 5451826839 · Hamulka
Agroland
NIP 6912271849 · Jawor
Gp Plon
NIP 9141551362 · Księginice Wielkie
Agropasz Trade
NIP 5732936301 · Nowa Wola
Farmat
NIP 7542994182 · Opole
Agro-Farm Piotrowscy
NIP 2910226653 · Poryte