Tiler Bud

TILER BUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

VAT: niezarejestrowany 📍 Gdańsk
NIP 9571120682 KRS 0000817542 REGON 38502875000000 Adres UL. KAROLA CHODKIEWICZA, 17A 6

Tiler Bud z siedzibą w mieście Gdańsk działa pod kodem PKD 43.33.Z. Numer NIP firmy to 9571120682, KRS 0000817542, REGON 38502875000000. Adres rejestrowy: UL. KAROLA CHODKIEWICZA, 17A 6. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Tiler Bud, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Tiler Bud.

Sprawdź firmę przed współpracą

Status VAT
Niezarejestrowany — wykreślony 2025-01-15sprawdzone 30.09.2026
W KRS od
05.12.20196 lat na rynku
Kapitał zakładowy
5 000 PLN
Forma prawna
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Czas trwania
Nieoznaczony

Zakres działalności według KRS

  • 43.33.Z Posadzkarstwo; tapetowanie i oblicowywanie ścian

Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 30.09.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.

Jeszcze nie ma opinii w OcenFirme

Wystaw pierwszą opinię

Opinie w OcenFirme (0)

Wystaw opinię

Jeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.

Wystaw pierwszą opinię

Najczęstsze pytania o Tiler Bud

Jaki jest NIP firmy Tiler Bud?

NIP firmy Tiler Bud to 9571120682. KRS: 0000817542. REGON: 38502875000000.

Czy firma Tiler Bud ma opinie?

W serwisie OcenFirme firma Tiler Bud nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.

Gdzie znajduje się firma Tiler Bud?

Adres rejestrowy: UL. KAROLA CHODKIEWICZA, 17A 6.

Czy Tiler Bud działa w mieście Gdańsk?

Tak, siedziba Tiler Bud mieści się w mieście Gdańsk. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.

Czy firma Tiler Bud jest czynnym podatnikiem VAT?

Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów status firmy Tiler Bud (NIP 9571120682) to: niezarejestrowany. Stan na 30.09.2026.

Podobne firmy w Gdańsk – POSADZKARSTWO; TAPETOWANIE I OBLICOWYWANIE ŚCIAN