Therm - Bud
THERM - BUD SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Therm - Bud z siedzibą w mieście Wałbrzych działa pod kodem PKD 41.20.Z. Numer NIP firmy to 8862977027, KRS 0000413268, REGON 021835607. Adres rejestrowy: PIOTRA WYSOCKIEGO 27B, 58-304 WAŁBRZYCH. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Therm - Bud, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Therm - Bud.
Sprawdź firmę przed współpracą
- Status VAT
- Czynnysprawdzone 16.10.2026
- W KRS od
- 02.03.201214 lat na rynku
- Kapitał zakładowy
- 50 000 PLN
- Forma prawna
- Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
- Sprawozdania finansowe
- złożone za 13 okresówostatnie za 2024
- Czas trwania
- Nieoznaczony
Zakres działalności według KRS
41.20.ZRoboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych42.99.ZRoboty związane z budową pozostałych obiektów inżynierii lądowej i wodnej, gdzie indziej niesklasyfikowane68.10.ZKupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunek71.12.ZDziałalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne41.1Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków43.1Rozbiórka i przygotowanie terenu pod budowę43.2Wykonywanie instalacji elektrycznych, wodno-kanalizacyjnych i pozostałych instalacji budowlanych43.3Wykonywanie robót budowlanych wykończeniowych46.7Pozostała wyspecjalizowana sprzedaż hurtowa
Złożone sprawozdania finansowe
- 27.02.2012 r. - 31.12.2012 r. — złożone 20.06.2013
- od 01.01.2013 do 31.12.2013 — złożone 11.06.2014
- od 01.01.2014 do 31.12.2014 — złożone 26.06.2015
- od 01.01.2015 do 31.12.2015 — złożone 08.06.2016
- od 01.01.2016 do 31.12.2016 — złożone 07.06.2017
- od 01.01.2017 do 31.12.2017 — złożone 19.06.2018
- od 01.01.2018 do 31.12.2018 — złożone 05.06.2019
- od 01.01.2019 do 31.12.2019 — złożone 09.04.2020
- od 01.01.2020 do 31.12.2020 — złożone 09.07.2021
- od 01.01.2021 do 31.12.2021 — złożone 28.06.2022
- od 01.01.2022 do 31.12.2022 — złożone 29.06.2023
- od 01.01.2023 do 31.12.2023 — złożone 27.06.2024
- od 01.01.2024 do 31.12.2024 — złożone 21.07.2025
Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 16.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.
Opinie w OcenFirme (0)
Wystaw opinięJeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.
Wystaw pierwszą opinięNajczęstsze pytania o Therm - Bud
Jaki jest NIP firmy Therm - Bud?
NIP firmy Therm - Bud to 8862977027. KRS: 0000413268. REGON: 021835607.
Czy firma Therm - Bud ma opinie?
W serwisie OcenFirme firma Therm - Bud nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.
Gdzie znajduje się firma Therm - Bud?
Adres rejestrowy: PIOTRA WYSOCKIEGO 27B, 58-304 WAŁBRZYCH.
Czy Therm - Bud działa w mieście Wałbrzych?
Tak, siedziba Therm - Bud mieści się w mieście Wałbrzych. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.
Czy firma Therm - Bud jest czynnym podatnikiem VAT?
Tak. Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów firma Therm - Bud (NIP 8862977027) figuruje jako czynny podatnik VAT. Stan na 16.10.2026.
Podobne firmy w Wałbrzych – ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW MIESZKALNYCH I NIEMIESZKALNYCH
Md Invest
NIP 8863019601 · Wałbrzych
Budraf
NIP 8862978423 · Wałbrzych
Sirbud - Minari" Spółka Akcyjna
NIP 8860080907 · Wałbrzych
Charbud Investment
NIP 5242982630 · Warszawa
Prefhaus
NIP 6272786667 · Świętochłowice
Firma Budowlana "Firbud" Janusz Firlej Spółka Komandytowa
NIP 5170368204 · Trzebownisko
Grupa Enbud
NIP 6751724405 · Kraków
Mixbet Posadzki Przemysłowe
NIP 5842732350 · Łomża
Dg Pl
NIP 9522215299 · Warszawa
Sea Power
NIP 5833261460 · Sopot