Teco-Park
"TECO-PARK" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Teco-Park z siedzibą w mieście Suchedniów działa pod kodem PKD 36.00.Z. Numer NIP firmy to 6631680438, KRS 0000154431, REGON 291211352. Adres rejestrowy: FABRYCZNA 5, 26-130 SUCHEDNIÓW. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Teco-Park, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Teco-Park.
Sprawdź firmę przed współpracą
- Status VAT
- Czynnysprawdzone 14.10.2026
- W KRS od
- 07.03.200323 lata na rynku
- Kapitał zakładowy
- 6 922 143 PLN
- Forma prawna
- Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
- Sprawozdania finansowe
- złożone za 21 okresówostatnie za 2025
- Czas trwania
- Nieoznaczony
Zakres działalności według KRS
36.00.ZPobór, uzdatnianie i dostarczanie wody68.20.ZWynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi37.00.ZOdprowadzanie i oczyszczanie ścieków68.31.ZPośrednictwo w obrocie nieruchomościami81.21.ZNiespecjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych96.09.ZPozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana
Złożone sprawozdania finansowe
- od dnia 01.07.2003 r. do dnia 30.06.2004 r. — złożone 28.08.2005
- od dnia 01.07.2005 r. - do dnia 30.06.2006 r. — złożone 06.10.2006
- od dnia 01.07.2006 r. do dnia 30.06.2007 r. — złożone 15.11.2007
- od dnia 01.07.2007 r. do dnia 30.06.2008 r. — złożone 23.12.2008
- od dnia 01.07.2008 r. do dnia 30.06.2009 r. — złożone 21.12.2009
- od dnia 01.07.2009 r. do dnia 30.06.2010 r. — złożone 20.01.2011
- od dnia 01.07.2010 r. do dnia 30.06.2011 r. — złożone 16.09.2011
- od dnia 01.07.2011 r. do dnia 30.06.2012 r. — złożone 20.12.2012
- od dnia 01.07.2012 r. do dnia 30.06.2013 r. — złożone 02.09.2013
- od 01.07.2013 do 30.06.2014 — złożone 19.09.2014
- od 01.07.2014 do 30.06.2015 — złożone 23.12.2015
- od 01.07.2015 do 30.06.2016 — złożone 06.12.2016
- od 01.07.2016 do 30.06.2017 — złożone 25.09.2017
- od 01.07.2017 do 31.12.2018 — złożone 24.02.2019
- od 01.01.2019 do 31.12.2019 — złożone 09.03.2020
- od 01.01.2020 do 31.12.2020 — złożone 12.06.2021
- od 01.01.2021 do 31.12.2021 — złożone 23.05.2022
- od 01.01.2022 do 31.12.2022 — złożone 13.03.2023
- od 01.01.2023 do 31.12.2023 — złożone 17.04.2024
- od 01.01.2024 do 31.12.2024 — złożone 23.04.2025
- od 01.01.2025 do 31.12.2025 — złożone 12.03.2026
Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 14.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.
Opinie w OcenFirme (0)
Wystaw opinięJeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.
Wystaw pierwszą opinięNajczęstsze pytania o Teco-Park
Jaki jest NIP firmy Teco-Park?
NIP firmy Teco-Park to 6631680438. KRS: 0000154431. REGON: 291211352.
Czy firma Teco-Park ma opinie?
W serwisie OcenFirme firma Teco-Park nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.
Gdzie znajduje się firma Teco-Park?
Adres rejestrowy: FABRYCZNA 5, 26-130 SUCHEDNIÓW.
Czy Teco-Park działa w mieście Suchedniów?
Tak, siedziba Teco-Park mieści się w mieście Suchedniów. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.
Czy firma Teco-Park jest czynnym podatnikiem VAT?
Tak. Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów firma Teco-Park (NIP 6631680438) figuruje jako czynny podatnik VAT. Stan na 14.10.2026.
Podobne firmy w Suchedniów – POBÓR, UZDATNIANIE I DOSTARCZANIE WODY
Zakład Wodociągów I Kanalizacji W Miechowie
NIP 6591547904 · Miechów
Akra
NIP 5213332639 · Kraków
Zakład Gospodarki Komunalnej W Miedzianej Górze
NIP 9591968346 · Kostomłoty Drugie
Zakład Gospodarki Komunalnej
NIP 5050132344 · Puchaczów
Gminny Zakład Komunalny Głusk
NIP 9462625549 · Dominów
Zakład Usług Komunalnych
NIP 8711778293 · Wola Szczucińska
Zakład Usług Wodno-Ściekowych
NIP 5980003799 · Słubice
Gminny Zakład Komunalny
NIP 8652144545 · Jarocin
Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych Tarnów Opolski
NIP 7540334688 · Kąty Opolskie
Zakład Gospodarki Komunalnej Skórzec
NIP 8212677680 · Skórzec