Stowarzyszenie "Kierunek Świnoujście
STOWARZYSZENIE "KIERUNEK ŚWINOUJŚCIE"
Stowarzyszenie "Kierunek Świnoujście z siedzibą w mieście Świnoujście działa pod kodem PKD 73.12.C. Numer NIP firmy to 8551593224, KRS 0000698861, REGON 368494132. Adres rejestrowy: BOLESŁAWA CHROBREGO 22, 72-600 ŚWINOUJŚCIE. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Stowarzyszenie "Kierunek Świnoujście, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Stowarzyszenie "Kierunek Świnoujście.
Sprawdź firmę przed współpracą
- Status VAT
- Czynnysprawdzone 19.10.2026
- W KRS od
- 11.10.20179 lat na rynku
- Forma prawna
- Stowarzyszenie
- Sprawozdania finansowe
- złożone za 2 okresyostatnie za 2025
- Czas trwania
- Nieoznaczony
Zakres działalności według KRS
73.12.CPośrednictwo w sprzedaży miejsca na cele reklamowe w mediach elektronicznych (internet)73.1Reklama70.21.ZStosunki międzyludzkie (public relations) i komunikacja59.11.ZDziałalność związana z produkcją filmów, nagrań wideo i programów telewizyjnych63.12Działalność portali internetowych73.12.BPośrednictwo w sprzedaży miejsca na cele reklamowe w mediach drukowanych
Złożone sprawozdania finansowe
- od 01.01.2024 do 31.12.2024 — złożone 15.07.2025
- od 01.01.2025 do 31.12.2025 — złożone 15.07.2026
Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 19.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.
Opinie w OcenFirme (0)
Wystaw opinięJeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.
Wystaw pierwszą opinięNajczęstsze pytania o Stowarzyszenie "Kierunek Świnoujście
Jaki jest NIP firmy Stowarzyszenie "Kierunek Świnoujście?
NIP firmy Stowarzyszenie "Kierunek Świnoujście to 8551593224. KRS: 0000698861. REGON: 368494132.
Czy firma Stowarzyszenie "Kierunek Świnoujście ma opinie?
W serwisie OcenFirme firma Stowarzyszenie "Kierunek Świnoujście nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.
Gdzie znajduje się firma Stowarzyszenie "Kierunek Świnoujście?
Adres rejestrowy: BOLESŁAWA CHROBREGO 22, 72-600 ŚWINOUJŚCIE.
Czy Stowarzyszenie "Kierunek Świnoujście działa w mieście Świnoujście?
Tak, siedziba Stowarzyszenie "Kierunek Świnoujście mieści się w mieście Świnoujście. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.
Czy firma Stowarzyszenie "Kierunek Świnoujście jest czynnym podatnikiem VAT?
Tak. Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów firma Stowarzyszenie "Kierunek Świnoujście (NIP 8551593224) figuruje jako czynny podatnik VAT. Stan na 19.10.2026.
Podobne firmy w Świnoujście – POŚREDNICTWO W SPRZEDAŻY MIEJSCA NA CELE REKLAMOWE W MEDIACH ELEKTRONICZNYCH (INTERNET)
Retail Media Network
NIP 7011134110 · Warszawa
Kurpiowska Akademia Fitnessu, Atletyki I Rozwoju
NIP 7611557273 · Chorzele
Digital Just Better
NIP 5272959854 · Warszawa
Inet Media Traffic
NIP 9552578701 · Szczecin
Mvs
NIP 9512490118 · Warszawa
Przewodnik-Turysty.Pl
NIP 7831736500 · Poznań
Orion Media Polska
NIP 7010972257 · Warszawa
Stilcom
NIP 5252553534 · Warszawa
140 Media Agency
NIP 9571073729 · Gdańsk
Store-Media
NIP 9512533388 · Warszawa