Stowarzyszenie Kibiców Górnika Łęczna W Likwidacji
STOWARZYSZENIE KIBICÓW GÓRNIKA ŁĘCZNA W LIKWIDACJI
Stowarzyszenie Kibiców Górnika Łęczna W Likwidacji z siedzibą w mieście Łęczna. Numer NIP firmy to 5050108512, KRS 0000354518. Adres rejestrowy: AL. JANA PAWŁA II, 13. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Stowarzyszenie Kibiców Górnika Łęczna W Likwidacji, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Stowarzyszenie Kibiców Górnika Łęczna W Likwidacji.
Sprawdź firmę przed współpracą
- postępowanie likwidacyjne
- Status VAT
- Niezarejestrowanysprawdzone 27.09.2026
- W KRS od
- 23.04.201016 lat na rynku
- Forma prawna
- Stowarzyszenie
- Sprawozdania finansowe
- złożone za 16 okresówostatnie za 2025
- Czas trwania
- Nieoznaczony
Zakres działalności według KRS
93Działalność sportowa, rozrywkowa i rekreacyjna17Produkcja papieru i wyrobów z papieru58Działalność wydawnicza59Działalność związana z produkcją filmów, nagrań wideo, programów telewizyjnych, nagrań dźwiękowych i muzycznych47Handel detaliczny, z wyłączeniem handlu detalicznego pojazdami samochodowymi73Reklama, badanie rynku i opinii publicznej74Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna85Edukacja
Złożone sprawozdania finansowe
- 23.04.2010 - 31.12.2010 — złożone 19.08.2011
- 01.01.2011-31.12.2011 — złożone 16.07.2012
- od 01.01.2014 do 31.12.2014 — złożone 11.07.2016
- od 01.01.2015 do 31.12.2015 — złożone 25.10.2016
- od 01.01.2013 do 31.12.2013 — złożone 22.11.2016
- od 01.01.2012 do 31.12.2012 — złożone 22.11.2016
- od 01.01.2016 do 31.12.2016 — złożone 29.06.2017
- od 01.01.2017 do 31.12.2017 — złożone 10.07.2018
- od 01.01.2018 do 31.12.2018 — złożone 24.07.2020
- od 01.01.2019 do 31.12.2019 — złożone 23.02.2021
- od 01.01.2020 do 31.12.2020 — złożone 22.04.2022
- od 01.01.2021 do 31.12.2021 — złożone 27.07.2022
- od 01.01.2022 do 31.12.2022 — złożone 14.03.2024
- od 01.01.2023 do 31.12.2023 — złożone 14.03.2024
- od 01.01.2024 do 31.12.2024 — złożone 10.09.2026
- od 01.01.2025 do 31.12.2025 — złożone 10.09.2026
Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 27.09.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.
Opinie w OcenFirme (0)
Wystaw opinięJeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.
Wystaw pierwszą opinięNajczęstsze pytania o Stowarzyszenie Kibiców Górnika Łęczna W Likwidacji
Jaki jest NIP firmy Stowarzyszenie Kibiców Górnika Łęczna W Likwidacji?
NIP firmy Stowarzyszenie Kibiców Górnika Łęczna W Likwidacji to 5050108512. KRS: 0000354518.
Czy firma Stowarzyszenie Kibiców Górnika Łęczna W Likwidacji ma opinie?
W serwisie OcenFirme firma Stowarzyszenie Kibiców Górnika Łęczna W Likwidacji nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.
Gdzie znajduje się firma Stowarzyszenie Kibiców Górnika Łęczna W Likwidacji?
Adres rejestrowy: AL. JANA PAWŁA II, 13.
Czy Stowarzyszenie Kibiców Górnika Łęczna W Likwidacji działa w mieście Łęczna?
Tak, siedziba Stowarzyszenie Kibiców Górnika Łęczna W Likwidacji mieści się w mieście Łęczna. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.
Czy firma Stowarzyszenie Kibiców Górnika Łęczna W Likwidacji jest czynnym podatnikiem VAT?
Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów status firmy Stowarzyszenie Kibiców Górnika Łęczna W Likwidacji (NIP 5050108512) to: niezarejestrowany. Stan na 27.09.2026.
Podobne firmy w Łęczna
Iststar
NIP 7122894574 · Łęczna
Qf Group
NIP 5050125746 · Łęczna
Przedsiębiorstwo Robót Profesjonalnych Prp
NIP 5050134283 · Łęczna
Specjalistyczne Gabinety Lekarskie Spółka Jawna Kusy I Wspólnicy Centrum Diagnostyki Medycznej
NIP 9461836221 · Łęczna
Przedsiębiorstwo Robót Przemysłowych Prp
NIP 5050134998 · Łęczna
Pik" J. Piotrowski, L. Kozioł Spółka Jawna
NIP 7130003101 · Łęczna
B&W Living
NIP 5050135644 · Łęczna
Petroplus
NIP 5050125226 · Łęczna
Łęczyńskie Stowarzyszenie Rowerowe "Pojezierze
NIP 5050127194 · Łęczna
Nobel
NIP 5050125433 · Łęczna