Stowarzyszenie Importerów I Dystrybutorów Wina

STOWARZYSZENIE IMPORTERÓW I DYSTRYBUTORÓW WINA

VAT: niezarejestrowany 📍 Warszawa
NIP 7010455912 KRS 0000536407 Adres UL. OLKUSKA, 7

Stowarzyszenie Importerów I Dystrybutorów Wina z siedzibą w mieście Warszawa działa pod kodem PKD 70.21.Z. Numer NIP firmy to 7010455912, KRS 0000536407. Adres rejestrowy: UL. OLKUSKA, 7. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Stowarzyszenie Importerów I Dystrybutorów Wina, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Stowarzyszenie Importerów I Dystrybutorów Wina.

Sprawdź firmę przed współpracą

Status VAT
Niezarejestrowany — wykreślony 2023-04-11sprawdzone 30.09.2026
W KRS od
30.12.201411 lat na rynku
Forma prawna
Stowarzyszenie
Czas trwania
Nieoznaczony

Zakres działalności według KRS

  • 70.21.Z Stosunki międzyludzkie (public relations) i komunikacja
  • 58.11.Z Wydawanie książek
  • 58.13.Z Wydawanie gazet
  • 58.14.Z Wydawanie czasopism i pozostałych periodyków
  • 58.19.Z Pozostała działalność wydawnicza
  • 70.22.Z Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania
  • 73.11.Z Działalność agencji reklamowych
  • 73.12.A Pośrednictwo w sprzedaży czasu i miejsca na cele reklamowe w radio i telewizji
  • 73.12.B Pośrednictwo w sprzedaży miejsca na cele reklamowe w mediach drukowanych
  • 82.30.Z Działalność związana z organizacją targów, wystaw i kongresów

Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 30.09.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.

Jeszcze nie ma opinii w OcenFirme

Wystaw pierwszą opinię

Opinie w OcenFirme (0)

Wystaw opinię

Jeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.

Wystaw pierwszą opinię

Najczęstsze pytania o Stowarzyszenie Importerów I Dystrybutorów Wina

Jaki jest NIP firmy Stowarzyszenie Importerów I Dystrybutorów Wina?

NIP firmy Stowarzyszenie Importerów I Dystrybutorów Wina to 7010455912. KRS: 0000536407.

Czy firma Stowarzyszenie Importerów I Dystrybutorów Wina ma opinie?

W serwisie OcenFirme firma Stowarzyszenie Importerów I Dystrybutorów Wina nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.

Gdzie znajduje się firma Stowarzyszenie Importerów I Dystrybutorów Wina?

Adres rejestrowy: UL. OLKUSKA, 7.

Czy Stowarzyszenie Importerów I Dystrybutorów Wina działa w mieście Warszawa?

Tak, siedziba Stowarzyszenie Importerów I Dystrybutorów Wina mieści się w mieście Warszawa. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.

Czy firma Stowarzyszenie Importerów I Dystrybutorów Wina jest czynnym podatnikiem VAT?

Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów status firmy Stowarzyszenie Importerów I Dystrybutorów Wina (NIP 7010455912) to: niezarejestrowany. Stan na 30.09.2026.

Podobne firmy w Warszawa – STOSUNKI MIĘDZYLUDZKIE (PUBLIC RELATIONS) I KOMUNIKACJA