Stalka Welding
STALKA WELDING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Stalka Welding z siedzibą w mieście Puc działa pod kodem PKD 42.21.Z. Numer NIP firmy to 5911719431, KRS 0001044724, REGON 52574558700000. Adres rejestrowy: 3 1. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Stalka Welding, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Stalka Welding.
Sprawdź firmę przed współpracą
- Status VAT
- Czynnysprawdzone 23.10.2026
- W KRS od
- 30.06.20233 lata na rynku
- Kapitał zakładowy
- 130 000 PLN
- Forma prawna
- Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
- Sprawozdania finansowe
- złożone za 2 okresyostatnie za 2024
- Czas trwania
- Nieoznaczony
Zakres działalności według KRS
42.21.ZRoboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych22.29.ZProdukcja pozostałych wyrobów z tworzyw sztucznych25.12.ZProdukcja metalowych elementów stolarki budowlanej25.61.ZObróbka metali i nakładanie powłok na metale25.62.ZObróbka mechaniczna elementów metalowych33.11.ZNaprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych33.12.ZNaprawa i konserwacja maszyn33.20.ZInstalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia43.22.ZWykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych43.39.ZWykonywanie pozostałych robót budowlanych wykończeniowych
Złożone sprawozdania finansowe
- od 14.07.2023 do 31.12.2023 — złożone 21.06.2024
- od 01.01.2024 do 31.12.2024 — złożone 09.06.2025
Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 23.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.
Opinie w OcenFirme (0)
Wystaw opinięJeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.
Wystaw pierwszą opinięNajczęstsze pytania o Stalka Welding
Jaki jest NIP firmy Stalka Welding?
NIP firmy Stalka Welding to 5911719431. KRS: 0001044724. REGON: 52574558700000.
Czy firma Stalka Welding ma opinie?
W serwisie OcenFirme firma Stalka Welding nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.
Gdzie znajduje się firma Stalka Welding?
Adres rejestrowy: 3 1.
Czy Stalka Welding działa w mieście Puc?
Tak, siedziba Stalka Welding mieści się w mieście Puc. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.
Czy firma Stalka Welding jest czynnym podatnikiem VAT?
Tak. Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów firma Stalka Welding (NIP 5911719431) figuruje jako czynny podatnik VAT. Stan na 23.10.2026.
Podobne firmy w Puc – ROBOTY ZWIĄZANE Z BUDOWĄ RUROCIĄGÓW PRZESYŁOWYCH I SIECI ROZDZIELCZYCH
Veho
NIP 6912512856 · Chojnów
Antenal
NIP 8133716463 · Tyczyn
Top-Instal
NIP 5272748809 · Warszawa
Mundo Enterprise
NIP 7010390905 · Warszawa
Przedsiębiorstwo Inżynierii Wodnej I Ochrony Środowiska
NIP 9110009900 · Oleśnica
Pbg Spółka Akcyjna W Restrukturyzacji W Likwidacji
NIP 7772194746 · Wysogotowo
Santech
NIP 8561905518 · Nowogard
Estetyka
NIP 7582392650 · Ostrołęka
San Bud Zakład Robót Sanitarnych I Budowlanych Kaczor & Wszołek Spółka Jawna
NIP 7350025665 · Nowy Targ
Maytech Poland
NIP 5252738328 · Warszawa