Spring Life Centre
SPRING LIFE CENTRE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Spring Life Centre z siedzibą w mieście Puszczykowo działa pod kodem PKD 68.20.Z. Numer NIP firmy to 7772999332, KRS 0000285278, REGON 300621997. Adres rejestrowy: STEFANA CZARNIECKIEGO 2, 62-040 PUSZCZYKOWO. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Spring Life Centre, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Spring Life Centre.
Sprawdź firmę przed współpracą
- Status VAT
- Czynnysprawdzone 16.10.2026
- W KRS od
- 24.07.200719 lat na rynku
- Kapitał zakładowy
- 100 000 PLN
- Forma prawna
- Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
- Sprawozdania finansowe
- złożone za 16 okresówostatnie za 2023
- Czas trwania
- Nieoznaczony
Zakres działalności według KRS
68.20.ZWynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi41.10.ZRealizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków42Roboty związane z budową obiektów inżynierii lądowej i wodnej55Zakwaterowanie73.1Reklama85.5Pozaszkolne formy edukacji85.60.ZDziałalność wspomagająca edukację86.90.ADziałalność fizjoterapeutyczna86.90.DDziałalność paramedyczna
Złożone sprawozdania finansowe
- 24.07.2007 r. - 31.12.2007 r. — złożone 07.07.2008
- 01.01.2008 - 31.12.2008 — złożone 30.06.2009
- 01.01.2009 r. - 31.12.2009 r. — złożone 23.05.2011
- 01.01.2011 r. - 31.12.2011 r. — złożone 16.10.2012
- 01.01.2010 r. - 31.12.2010 r. — złożone 16.10.2012
- 01.01.2012 r. - 31.12.2012 r. — złożone 15.07.2013
- od 01.01.2013 do 31.12.2013 — złożone 14.07.2014
- od 01.01.2015 do 31.12.2015 — złożone 19.04.2016
- od 01.01.2016 do 31.12.2016 — złożone 02.06.2017
- od 01.01.2017 do 31.12.2017 — złożone 03.07.2018
- od 01.01.2018 do 31.12.2018 — złożone 22.07.2019
- od 01.01.2019 do 31.12.2019 — złożone 07.10.2020
- od 01.01.2020 do 31.12.2020 — złożone 15.10.2021
- od 01.01.2021 do 31.12.2021 — złożone 25.09.2022
- od 01.01.2022 do 31.12.2022 — złożone 19.12.2023
- od 01.01.2023 do 31.12.2023 — złożone 04.09.2024
Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 16.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.
Opinie w OcenFirme (0)
Wystaw opinięJeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.
Wystaw pierwszą opinięNajczęstsze pytania o Spring Life Centre
Jaki jest NIP firmy Spring Life Centre?
NIP firmy Spring Life Centre to 7772999332. KRS: 0000285278. REGON: 300621997.
Czy firma Spring Life Centre ma opinie?
W serwisie OcenFirme firma Spring Life Centre nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.
Gdzie znajduje się firma Spring Life Centre?
Adres rejestrowy: STEFANA CZARNIECKIEGO 2, 62-040 PUSZCZYKOWO.
Czy Spring Life Centre działa w mieście Puszczykowo?
Tak, siedziba Spring Life Centre mieści się w mieście Puszczykowo. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.
Czy firma Spring Life Centre jest czynnym podatnikiem VAT?
Tak. Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów firma Spring Life Centre (NIP 7772999332) figuruje jako czynny podatnik VAT. Stan na 16.10.2026.
Podobne firmy w Puszczykowo – WYNAJEM I ZARZĄDZANIE NIERUCHOMOŚCIAMI WŁASNYMI LUB DZIERŻAWIONYMI
Sentra
NIP 7831709319 · Puszczykowo
Dl Invest Group Spółka Akcyjna
NIP 9542746226 · Katowice
Newbridge Romsey
NIP 5272485209 · Warszawa
Tpb Inspection
NIP 1132899305 · Warszawa
Ifgac
NIP 7831802504 · Poznań
Uni-Mebel Łukasz Szymon Skarbińscy Spółka Komandytowa
NIP 6671541826 · Słupca
Unique Base
NIP 5252555728 · Warszawa
Met Odolanów Land
NIP 7831856517 · Odolanów
Kr Dom
NIP 5213653183 · Warszawa
Heweliusza 18
NIP 5272765446 · Warszawa