Spółdzielnia Socjalna "Tutaj Studio
SPÓŁDZIELNIA SOCJALNA "TUTAJ STUDIO"
Spółdzielnia Socjalna "Tutaj Studio z siedzibą w mieście Zielona Góra działa pod kodem PKD 73.11.Z. Numer NIP firmy to 9291917066, KRS 0000680302, REGON 36736758400000. Adres rejestrowy: UL. NOWA, 6D 6. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Spółdzielnia Socjalna "Tutaj Studio, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Spółdzielnia Socjalna "Tutaj Studio.
Sprawdź firmę przed współpracą
- Status VAT
- Zwolnionysprawdzone 07.10.2026
- W KRS od
- 29.05.20179 lat na rynku
- Forma prawna
- Spółdzielnia
- Sprawozdania finansowe
- złożone za 10 okresówostatnie za 2025
- Czas trwania
- Nieoznaczony
Zakres działalności według KRS
73.11.ZDziałalność agencji reklamowych74.10.ZDziałalność w zakresie specjalistycznego projektowania74.20.ZDziałalność fotograficzna59.12.ZDziałalność postprodukcyjna związana z filmami, nagraniami wideo i programami18.13.ZDziałalność usługowa związana z przygotowywaniem do druku62.01.ZDziałalność związana z oprogramowaniem59.11.ZDziałalność związana z produkcją filmów, nagrań wideo i programów telewizyjnych56.21.ZPrzygotowywanie i dostarczanie żywności dla odbiorców zewnętrznych (katering)77.39.ZDziałalność wynajem i dzierżawa45.20.ZKonserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
Złożone sprawozdania finansowe
- od 29.05.2017 do 31.12.2017 — złożone 14.07.2018
- od 29.05.2017 do 31.12.2017 — złożone 14.07.2018
- od 01.01.2018 do 31.12.2018 — złożone 05.07.2019
- od 01.01.2019 do 31.12.2019 — złożone 18.08.2021
- od 01.01.2020 do 31.12.2020 — złożone 18.08.2021
- od 01.01.2021 do 31.12.2021 — złożone 25.09.2023
- od 01.01.2022 do 31.12.2022 — złożone 04.10.2023
- od 01.01.2023 do 31.12.2023 — złożone 21.08.2024
- od 01.01.2024 do 31.12.2024 — złożone 02.06.2025
- od 01.01.2025 do 31.12.2025 — złożone 23.07.2026
Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 07.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.
Opinie w OcenFirme (0)
Wystaw opinięJeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.
Wystaw pierwszą opinięNajczęstsze pytania o Spółdzielnia Socjalna "Tutaj Studio
Jaki jest NIP firmy Spółdzielnia Socjalna "Tutaj Studio?
NIP firmy Spółdzielnia Socjalna "Tutaj Studio to 9291917066. KRS: 0000680302. REGON: 36736758400000.
Czy firma Spółdzielnia Socjalna "Tutaj Studio ma opinie?
W serwisie OcenFirme firma Spółdzielnia Socjalna "Tutaj Studio nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.
Gdzie znajduje się firma Spółdzielnia Socjalna "Tutaj Studio?
Adres rejestrowy: UL. NOWA, 6D 6.
Czy Spółdzielnia Socjalna "Tutaj Studio działa w mieście Zielona Góra?
Tak, siedziba Spółdzielnia Socjalna "Tutaj Studio mieści się w mieście Zielona Góra. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.
Czy firma Spółdzielnia Socjalna "Tutaj Studio jest czynnym podatnikiem VAT?
Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów status firmy Spółdzielnia Socjalna "Tutaj Studio (NIP 9291917066) to: zwolniony. Stan na 07.10.2026.
Podobne firmy w Zielona Góra – DZIAŁALNOŚĆ AGENCJI REKLAMOWYCH
Ekuda
NIP 9291863927 · Zielona Góra
Aktywnie Do Przodu!
NIP 5833225837 · Gdańsk
Radziszewska
NIP 7591753998 · Puzdrowizna
Five Media
NIP 5252622436 · Warszawa
Redgil
NIP 9522170651 · Warszawa
Vmr
NIP 7811884427 · Poznań
Baltic Digital
NIP 5842809762 · Gdańsk
Fundacja Promocji Artystów Wachta Art
NIP 7011145214 · Warszawa
Adb Solutions
NIP 5273007311 · Warszawa
Es Rodzina
NIP 5223282469 · Warszawa