Sośnica-Med
"SOŚNICA-MED" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Sośnica-Med z siedzibą w mieście Gliwice działa pod kodem PKD 86.21.Z. Numer NIP firmy to 6312282980, KRS 0000141139, REGON 27683322300000. Adres rejestrowy: JEDNOŚCI, 10. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Sośnica-Med, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Sośnica-Med.
Sprawdź firmę przed współpracą
- Status VAT
- Niezarejestrowanysprawdzone 30.09.2026
- W KRS od
- 27.11.200223 lata na rynku
- Kapitał zakładowy
- 54 000 PLN
- Forma prawna
- Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
- Sprawozdania finansowe
- złożone za 24 okresyostatnie za 2025
- Czas trwania
- Nieoznaczony
Zakres działalności według KRS
86.21.ZPraktyka lekarska ogólna47.73.ZSprzedaż detaliczna wyrobów farmaceutycznych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach47.74.ZSprzedaż detaliczna wyrobów medycznych, włączając ortopedyczne, prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach68.20.ZWynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi86.22.ZPraktyka lekarska specjalistyczna86.23.ZPraktyka lekarska dentystyczna86.90.ADziałalność fizjoterapeutyczna86.90.CPraktyka pielęgniarek i położnych86.90.DDziałalność paramedyczna86.90.EPozostała działalność w zakresie opieki zdrowotnej, gdzie indziej niesklasyfikowana
Złożone sprawozdania finansowe
- 01.01.2002 - 31.12.2002 — złożone 27.06.2003
- 01.01.2003 - 31.12.2003 — złożone 17.06.2004
- 1.01.2004 - 31.12.2004 — złożone 20.06.2005
- 1.01.2005 - 31.12.2005 — złożone 22.06.2006
- 1.01.2006 - 31.12.2006 — złożone 13.06.2007
- 01.01.2007 - 31.12.2007 — złożone 04.07.2008
- 01.01.2008 - 31.12.2008 — złożone 10.06.2009
- 01.01.2009 - 31.12.2009 — złożone 01.07.2010
- 01.01.2010 - 31.12.2010 — złożone 04.05.2011
- 01.01.2011 - 31.12.2011 — złożone 25.05.2012
- 01.01.2012 - 31.12.2012 — złożone 24.05.2013
- od 01.01.2013 do 31.12.2013 — złożone 28.04.2014
- od 01.01.2014 do 31.12.2014 — złożone 04.05.2015
- od 01.01.2015 do 31.12.2015 — złożone 07.07.2016
- od 01.01.2016 do 31.12.2016 — złożone 27.06.2017
- od 01.01.2017 do 31.12.2017 — złożone 21.06.2018
- od 01.01.2018 do 31.12.2018 — złożone 11.06.2019
- od 01.01.2019 do 31.12.2019 — złożone 02.07.2020
- od 01.01.2020 do 31.12.2020 — złożone 17.06.2021
- od 01.01.2021 do 31.12.2021 — złożone 04.07.2022
- od 01.01.2022 do 31.12.2022 — złożone 05.07.2023
- od 01.01.2023 do 31.12.2023 — złożone 01.07.2024
- od 01.01.2024 do 31.12.2024 — złożone 26.06.2025
- od 01.01.2025 do 31.12.2025 — złożone 21.09.2026
Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 30.09.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.
Opinie w OcenFirme (0)
Wystaw opinięJeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.
Wystaw pierwszą opinięNajczęstsze pytania o Sośnica-Med
Jaki jest NIP firmy Sośnica-Med?
NIP firmy Sośnica-Med to 6312282980. KRS: 0000141139. REGON: 27683322300000.
Czy firma Sośnica-Med ma opinie?
W serwisie OcenFirme firma Sośnica-Med nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.
Gdzie znajduje się firma Sośnica-Med?
Adres rejestrowy: JEDNOŚCI, 10.
Czy Sośnica-Med działa w mieście Gliwice?
Tak, siedziba Sośnica-Med mieści się w mieście Gliwice. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.
Czy firma Sośnica-Med jest czynnym podatnikiem VAT?
Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów status firmy Sośnica-Med (NIP 6312282980) to: niezarejestrowany. Stan na 30.09.2026.
Podobne firmy w Gliwice – PRAKTYKA LEKARSKA OGÓLNA
Sano
NIP 9691258928 · Gliwice
Grupa Zdrowie Susz
NIP 7441824314 · Susz
Nzoz Poradnia Rodzinna
NIP 6482820583 · Zabrze
Arko-Med
NIP 6112824212 · Jelenia Góra
Zespół Opieki Zdrowotnej 'Medical
NIP 5932268465 · Turze
New Body Clinic
NIP 5272847658 · Warszawa
Łaźniak & Matuszczak Lekarska Spółka Partnerska
NIP 9680989255 · Zbiersk
Zdrowie" Sieradzka, Zbylut Lekarska Spółka Partnerska
NIP 8722303352 · Dębica
Spółka Lekarska "Zdrowie" Gonsior I Partnerzy
NIP 5782512796 · Elbląg
Panaceum-Med
NIP 6871965577 · Pakoszówka