Smart Solutions
SMART SOLUTIONS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Smart Solutions z siedzibą w mieście Ruda Śląska działa pod kodem PKD 41.20.Z. Numer NIP firmy to 8992821513, KRS 0000683517, REGON 36761548000000. Adres rejestrowy: UL. OŚWIĘCIMSKA, 68. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Smart Solutions, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Smart Solutions.
Sprawdź firmę przed współpracą
- Status VAT
- Czynnysprawdzone 21.10.2026
- W KRS od
- 21.06.20179 lat na rynku
- Kapitał zakładowy
- 60 000 PLN
- Forma prawna
- Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
- Sprawozdania finansowe
- złożone za 7 okresówostatnie za 2024
- Czas trwania
- Nieoznaczony
Zakres działalności według KRS
41.20.ZRoboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych42.11.ZRoboty związane z budową dróg i autostrad43.11.ZRozbiórka i burzenie obiektów budowlanych43.12.ZPrzygotowanie terenu pod budowę43.21.ZWykonywanie instalacji elektrycznych43.22.ZWykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych43.29.ZWykonywanie pozostałych instalacji budowlanych49.41.ZTransport drogowy towarów68.10.ZKupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunek68.20.ZWynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi
Złożone sprawozdania finansowe
- od 21.06.2017 do 31.12.2017 — złożone 14.07.2018
- od 01.01.2018 do 31.12.2018 — złożone 16.12.2019
- od 01.01.2019 do 31.12.2019 — złożone 13.09.2021
- od 01.01.2020 do 31.12.2020 — złożone 01.09.2022
- od 01.01.2021 do 31.12.2021 — złożone 14.02.2023
- od 01.01.2022 do 31.12.2022 — złożone 31.10.2023
- od 01.01.2024 do 31.12.2024 — złożone 03.05.2026
Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 21.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.
Opinie w OcenFirme (0)
Wystaw opinięJeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.
Wystaw pierwszą opinięNajczęstsze pytania o Smart Solutions
Jaki jest NIP firmy Smart Solutions?
NIP firmy Smart Solutions to 8992821513. KRS: 0000683517. REGON: 36761548000000.
Czy firma Smart Solutions ma opinie?
W serwisie OcenFirme firma Smart Solutions nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.
Gdzie znajduje się firma Smart Solutions?
Adres rejestrowy: UL. OŚWIĘCIMSKA, 68.
Czy Smart Solutions działa w mieście Ruda Śląska?
Tak, siedziba Smart Solutions mieści się w mieście Ruda Śląska. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.
Czy firma Smart Solutions jest czynnym podatnikiem VAT?
Tak. Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów firma Smart Solutions (NIP 8992821513) figuruje jako czynny podatnik VAT. Stan na 21.10.2026.
Podobne firmy w Ruda Śląska – ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW MIESZKALNYCH I NIEMIESZKALNYCH
Ram - Rail Systems
NIP 6412531218 · Ruda Śląska
Charbud Investment
NIP 5242982630 · Warszawa
Prefhaus
NIP 6272786667 · Świętochłowice
Firma Budowlana "Firbud" Janusz Firlej Spółka Komandytowa
NIP 5170368204 · Trzebownisko
Grupa Enbud
NIP 6751724405 · Kraków
Mixbet Posadzki Przemysłowe
NIP 5842732350 · Łomża
Dg Pl
NIP 9522215299 · Warszawa
Sea Power
NIP 5833261460 · Sopot
Pawi
NIP 7792426125 · Poznań
Via Prima
NIP 7822590221 · Poznań