Skalski Supermarkety Prosta Spółka Akcyjna
SKALSKI SUPERMARKETY PROSTA SPÓŁKA AKCYJNA
Skalski Supermarkety Prosta Spółka Akcyjna z siedzibą w mieście Ostrowiec Świętokrzyski działa pod kodem PKD 47.11.Z. Numer NIP firmy to 6612384472, KRS 0000968113, REGON 52194453900000. Adres rejestrowy: UL. JANA KILIŃSKIEGO, 20L. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Skalski Supermarkety Prosta Spółka Akcyjna, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Skalski Supermarkety Prosta Spółka Akcyjna.
Sprawdź firmę przed współpracą
- wykreślenie z rejestru VAT (2026-01-30)
- Status VAT
- Niezarejestrowany — wykreślony 2026-01-30sprawdzone 30.09.2026
- W KRS od
- 06.05.20224 lata na rynku
- Forma prawna
- Prosta spółka akcyjna
- Sprawozdania finansowe
- złożone za 1 okresostatnie za 2022
- Czas trwania
- Nieoznaczony
Zakres działalności według KRS
47.11.ZSprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach z przewagą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych10.71.ZProdukcja pieczywa; produkcja świeżych wyrobów ciastkarskich i ciastek46.90.ZSprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana47.24.ZSprzedaż detaliczna pieczywa, ciast, wyrobów ciastkarskich i cukierniczych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach47.29.ZSprzedaż detaliczna pozostałej żywności prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach47.19.ZPozostała sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach68.10.ZKupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunek68.32.ZZarządzanie nieruchomościami wykonywane na zlecenie68.31.ZPośrednictwo w obrocie nieruchomościami68.20.ZWynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi
Złożone sprawozdania finansowe
- od 01.01.2022 do 31.12.2022 — złożone 05.07.2024
Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 30.09.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.
Opinie w OcenFirme (0)
Wystaw opinięJeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.
Wystaw pierwszą opinięNajczęstsze pytania o Skalski Supermarkety Prosta Spółka Akcyjna
Jaki jest NIP firmy Skalski Supermarkety Prosta Spółka Akcyjna?
NIP firmy Skalski Supermarkety Prosta Spółka Akcyjna to 6612384472. KRS: 0000968113. REGON: 52194453900000.
Czy firma Skalski Supermarkety Prosta Spółka Akcyjna ma opinie?
W serwisie OcenFirme firma Skalski Supermarkety Prosta Spółka Akcyjna nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.
Gdzie znajduje się firma Skalski Supermarkety Prosta Spółka Akcyjna?
Adres rejestrowy: UL. JANA KILIŃSKIEGO, 20L.
Czy Skalski Supermarkety Prosta Spółka Akcyjna działa w mieście Ostrowiec Świętokrzyski?
Tak, siedziba Skalski Supermarkety Prosta Spółka Akcyjna mieści się w mieście Ostrowiec Świętokrzyski. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.
Czy firma Skalski Supermarkety Prosta Spółka Akcyjna jest czynnym podatnikiem VAT?
Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów status firmy Skalski Supermarkety Prosta Spółka Akcyjna (NIP 6612384472) to: niezarejestrowany. Stan na 30.09.2026.
Podobne firmy w Ostrowiec Świętokrzyski – SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA W NIEWYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH Z PRZEWAGĄ ŻYWNOŚCI, NAPOJÓW I WYROBÓW TYTONIOWYCH
Sztuka I Wino Marlena Prusaczyk-Grabowicz, Wioletta Różycka-Kowalczyk Spółka Jawna
NIP 5361962214 · Legionowo
Spółdzielnia Rolniczo-Handlowa W Łętowni
NIP 7350009962 · Łętownia
Kami Gos
NIP 9482605550 · Radom
Haflo
NIP 5272834822 · Warszawa
Społem" Powszechna Spółdzielnia Spożywców W Oleśnie
NIP 5760000304 · Olesno
Sklepy K&M Bis
NIP 5833399655 · Gdańsk
Supersamy Gdańskie
NIP 5862292463 · Pruszcz Gdański
Dworska 7
NIP 6342861553 · Katowice
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe "Ges
NIP 8631428214 · Bidziny
M&M
NIP 7322210209 · Zgierz