Red Bike
RED BIKE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Red Bike z siedzibą w mieście Bydgoszcz działa pod kodem PKD 85.53.Z. Numer NIP firmy to 9671361296, KRS 0000519899, REGON 34160917400000. Adres rejestrowy: TERESPOLSKA, 17. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Red Bike, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Red Bike.
Sprawdź firmę przed współpracą
- Status VAT
- Niezarejestrowanysprawdzone 05.10.2026
- W KRS od
- 13.08.201412 lat na rynku
- Kapitał zakładowy
- 5 000 PLN
- Forma prawna
- Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
- Sprawozdania finansowe
- złożone za 12 okresówostatnie za 2025
- Czas trwania
- Nieoznaczony
Zakres działalności według KRS
85.53.ZPozaszkolne formy edukacji z zakresu nauki jazdy i pilotażu85.6Działalność wspomagająca edukację82.9Działalność komercyjna, gdzie indziej niesklasyfikowana74.90Pozostała działalność profesjonalna, naukowa i techniczna, gdzie indziej niesklasyfikowana47.2Sprzedaż detaliczna żywności, napojów i wyrobów tytoniowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach46.3Sprzedaż hurtowa żywności, napojów i wyrobów tytoniowych
Złożone sprawozdania finansowe
- od 01.01.2016 do 31.12.2016 — złożone 20.07.2017
- od 12.08.2014 do 31.12.2014 — złożone 26.09.2017
- od 01.01.2015 do 31.12.2015 — złożone 26.09.2017
- od 01.01.2018 do 31.12.2018 — złożone 19.08.2019
- od 01.01.2017 do 31.12.2017 — złożone 23.08.2019
- od 01.01.2019 do 31.12.2019 — złożone 30.12.2021
- od 01.01.2020 do 31.12.2020 — złożone 18.02.2022
- od 01.01.2021 do 31.12.2021 — złożone 18.02.2022
- od 01.01.2022 do 31.12.2022 — złożone 26.07.2024
- od 01.01.2023 do 31.12.2023 — złożone 26.07.2024
- od 01.01.2024 do 31.12.2024 — złożone 05.08.2025
- od 01.01.2025 do 31.12.2025 — złożone 17.08.2026
Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 05.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.
Opinie w OcenFirme (0)
Wystaw opinięJeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.
Wystaw pierwszą opinięNajczęstsze pytania o Red Bike
Jaki jest NIP firmy Red Bike?
NIP firmy Red Bike to 9671361296. KRS: 0000519899. REGON: 34160917400000.
Czy firma Red Bike ma opinie?
W serwisie OcenFirme firma Red Bike nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.
Gdzie znajduje się firma Red Bike?
Adres rejestrowy: TERESPOLSKA, 17.
Czy Red Bike działa w mieście Bydgoszcz?
Tak, siedziba Red Bike mieści się w mieście Bydgoszcz. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.
Czy firma Red Bike jest czynnym podatnikiem VAT?
Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów status firmy Red Bike (NIP 9671361296) to: niezarejestrowany. Stan na 05.10.2026.
Podobne firmy w Bydgoszcz – POZASZKOLNE FORMY EDUKACJI Z ZAKRESU NAUKI JAZDY I PILOTAŻU
Przedsiębiorstwo Żeglugowe "Blues
NIP 5833340722 · Gdańsk
Progres Kma
NIP 6252449381 · Wojkowice
Aeroklub Śląski
NIP 6340021636 · Katowice
Ośrodek Szkolenia Panda
NIP 6412524075 · Ruda Śląska
Stowarzyszenie Aeroklub Ziemi Mazowieckiej
NIP 7740015812 · Płock
Zonda.Aero
NIP 5871699394 · Białe Błota
Autom Szkolenia Zawodowe
NIP 5272882198 · Wieniec
Lejowski
NIP 6891236284 · Ustrzyki Dolne
Ośrodek Szkolenia Kandydatów Na Kierowców Focus
NIP 6372221344 · Olkusz
Ecofly
NIP 5272917608 · Warszawa