Rajt Bis
RAJT BIS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Rajt Bis z siedzibą w mieście Warszawa działa pod kodem PKD 25.11.Z. Numer NIP firmy to 5213429451, KRS 0000275892, REGON 14090180300000. Adres rejestrowy: J.DĄBROWSKIEGO, 116 32. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Rajt Bis, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Rajt Bis.
Sprawdź firmę przed współpracą
- Status VAT
- Niezarejestrowanysprawdzone 20.10.2026
- W KRS od
- 07.03.200719 lat na rynku
- Kapitał zakładowy
- 50 000 PLN
- Forma prawna
- Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
- Sprawozdania finansowe
- złożone za 14 okresówostatnie za 2022
- Czas trwania
- Nieoznaczony
Zakres działalności według KRS
25.11.ZProdukcja konstrukcji metalowych i ich części25.12.ZProdukcja metalowych elementów stolarki budowlanej25.99.ZProdukcja pozostałych gotowych wyrobów metalowych, gdzie indziej niesklasyfikowana33.20.ZInstalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia46Handel hurtowy, z wyłączeniem handlu pojazdami samochodowymi47Handel detaliczny, z wyłączeniem handlu detalicznego pojazdami samochodowymi52.10Magazynowanie i przechowywanie towarów70.22.ZPozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania77.21.ZWypożyczanie i dzierżawa sprzętu rekreacyjnego i sportowego96.09.ZPozostała działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana
Złożone sprawozdania finansowe
- 01.01.2008 - 31.12.2008 — złożone 29.06.2009
- 01.01.2009 - 31.12.2009 — złożone 30.06.2010
- za rok 2010 — złożone 07.07.2011
- rok 2011 — złożone 22.06.2012
- 01.01.2012 - 31.12.2012 — złożone 15.05.2013
- od 01.01.2013 do 31.12.2013 — złożone 24.08.2015
- od 01.01.2014 do 31.12.2014 — złożone 24.08.2015
- od 01.01.2015 do 31.12.2015 — złożone 17.06.2016
- od 01.01.2016 do 31.12.2016 — złożone 13.06.2017
- od 01.01.2018 do 31.12.2018 — złożone 09.07.2019
- od 01.01.2019 do 31.12.2019 — złożone 14.10.2020
- od 01.01.2020 do 31.12.2020 — złożone 02.02.2023
- od 01.01.2021 do 31.12.2021 — złożone 08.03.2023
- od 01.01.2022 do 31.12.2022 — złożone 16.08.2023
Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 20.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.
Opinie w OcenFirme (0)
Wystaw opinięJeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.
Wystaw pierwszą opinięNajczęstsze pytania o Rajt Bis
Jaki jest NIP firmy Rajt Bis?
NIP firmy Rajt Bis to 5213429451. KRS: 0000275892. REGON: 14090180300000.
Czy firma Rajt Bis ma opinie?
W serwisie OcenFirme firma Rajt Bis nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.
Gdzie znajduje się firma Rajt Bis?
Adres rejestrowy: J.DĄBROWSKIEGO, 116 32.
Czy Rajt Bis działa w mieście Warszawa?
Tak, siedziba Rajt Bis mieści się w mieście Warszawa. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.
Czy firma Rajt Bis jest czynnym podatnikiem VAT?
Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów status firmy Rajt Bis (NIP 5213429451) to: niezarejestrowany. Stan na 20.10.2026.
Podobne firmy w Warszawa – PRODUKCJA KONSTRUKCJI METALOWYCH I ICH CZĘŚCI
Pol-Met
NIP 8212647101 · Warszawa
Rew-Ton
NIP 7010464897 · Warszawa
Grupa Raf-Pol
NIP 5272971269 · Warszawa
Znak +
NIP 5213860953 · Warszawa
Msteel Polska Produkcja
NIP 5252903187 · Warszawa
Steelworks
NIP 1132915211 · Warszawa
Atom Investments
NIP 1132883988 · Warszawa
Sulex Holding Polska
NIP 7010702718 · Warszawa
Devron
NIP 5272926642 · Warszawa
Stahlkonstruktionen Zok
NIP 5223193205 · Warszawa