Radomskie Centrum Innowacji I Technologii
RADOMSKIE CENTRUM INNOWACJI I TECHNOLOGII SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ W LIKWIDACJI
Radomskie Centrum Innowacji I Technologii z siedzibą w mieście Radom działa pod kodem PKD 22.29.Z. Numer NIP firmy to 7962961479, KRS 0000451267, REGON 14646341600000. Adres rejestrowy: UL. TARNOBRZESKA, 9. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Radomskie Centrum Innowacji I Technologii, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Radomskie Centrum Innowacji I Technologii.
Sprawdź firmę przed współpracą
- postępowanie likwidacyjne
- Status VAT
- Czynnysprawdzone 23.10.2026
- W KRS od
- 19.02.201313 lat na rynku
- Kapitał zakładowy
- 41 016 000 PLN
- Forma prawna
- Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
- Sprawozdania finansowe
- złożone za 14 okresówostatnie za 2025
- Czas trwania
- Nieoznaczony
Zakres działalności według KRS
22.29.ZProdukcja pozostałych wyrobów z tworzyw sztucznych63.99.ZPozostała działalność usługowa w zakresie informacji, gdzie indziej niesklasyfikowana68.10.ZKupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunek68.20.ZWynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi72.11.ZBadania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie biotechnologii72.19.ZBadania naukowe i prace rozwojowe w dziedzinie pozostałych nauk przyrodniczych i technicznych73.1Reklama22.2Produkcja wyrobów z tworzyw sztucznych25.50.ZKucie, prasowanie, wytłaczanie i walcowanie metali; metalurgia proszków25.6Obróbka metali i nakładanie powłok na metale; obróbka mechaniczna elementów metalowych
Złożone sprawozdania finansowe
- od 28.12.2012 do 31.12.2013 — złożone 10.07.2014
- od 01.01.2014 do 31.12.2014 — złożone 21.05.2015
- od 01.01.2015 do 31.12.2015 — złożone 10.03.2017
- od 01.01.2016 do 31.12.2016 — złożone 19.07.2017
- od 01.01.2017 do 31.12.2017 — złożone 13.07.2018
- od 01.01.2018 do 31.12.2018 — złożone 12.07.2019
- od 01.01.2019 do 31.12.2019 — złożone 10.12.2020
- od 01.01.2020 do 31.12.2020 — złożone 04.08.2021
- od 01.01.2021 do 31.12.2021 — złożone 08.06.2022
- od 01.01.2022 do 31.05.2022 — złożone 09.09.2022
- od 01.01.2022 do 31.12.2022 — złożone 27.06.2023
- od 01.01.2023 do 31.12.2023 — złożone 21.08.2024
- od 01.01.2024 do 31.12.2024 — złożone 31.07.2025
- od 01.01.2025 do 31.12.2025 — złożone 26.08.2026
Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 23.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.
Opinie w OcenFirme (0)
Wystaw opinięJeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.
Wystaw pierwszą opinięNajczęstsze pytania o Radomskie Centrum Innowacji I Technologii
Jaki jest NIP firmy Radomskie Centrum Innowacji I Technologii?
NIP firmy Radomskie Centrum Innowacji I Technologii to 7962961479. KRS: 0000451267. REGON: 14646341600000.
Czy firma Radomskie Centrum Innowacji I Technologii ma opinie?
W serwisie OcenFirme firma Radomskie Centrum Innowacji I Technologii nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.
Gdzie znajduje się firma Radomskie Centrum Innowacji I Technologii?
Adres rejestrowy: UL. TARNOBRZESKA, 9.
Czy Radomskie Centrum Innowacji I Technologii działa w mieście Radom?
Tak, siedziba Radomskie Centrum Innowacji I Technologii mieści się w mieście Radom. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.
Czy firma Radomskie Centrum Innowacji I Technologii jest czynnym podatnikiem VAT?
Tak. Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów firma Radomskie Centrum Innowacji I Technologii (NIP 7962961479) figuruje jako czynny podatnik VAT. Stan na 23.10.2026.
Podobne firmy w Radom – PRODUKCJA POZOSTAŁYCH WYROBÓW Z TWORZYW SZTUCZNYCH
Lcs
NIP 5832882160 · Gdańsk
Newplast Poland
NIP 8992535233 · Wrocław
Zakład Przetwórstwa Tworzyw Sztucznych "Plastkom
NIP 5660009145 · Ciechanów
Weber Polska
NIP 9551198801 · Łozienica
Tagrel
NIP 7740011524 · Płock
Azda
NIP 5562766939 · Inowrocław
Rc Compo
NIP 8172185685 · Mielec
Profilab J. Holli, W. Stachura, A. Wiącek-Żychlińska Spółka Jawna
NIP 9510062128 · Warszawa
Polkemic
NIP 8133352989 · Rzeszów
Eldenir
NIP 9512382305 · Dąbrówno