Q-Spec Electric
Q-SPEC ELECTRIC SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Q-Spec Electric z siedzibą w mieście Częstochowa działa pod kodem PKD 46.75.Z. Numer NIP firmy to 5732865653, KRS 0000621883, REGON 36464100400000. Adres rejestrowy: UL. GACZKOWSKIEGO, 16/20A 8. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Q-Spec Electric, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Q-Spec Electric.
Sprawdź firmę przed współpracą
- Status VAT
- Czynnysprawdzone 01.10.2026
- W KRS od
- 06.06.201610 lat na rynku
- Kapitał zakładowy
- 5 000 PLN
- Forma prawna
- Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
- Sprawozdania finansowe
- złożone za 10 okresówostatnie za 2025
- Czas trwania
- Nieoznaczony
Zakres działalności według KRS
46.75.ZSprzedaż hurtowa wyrobów chemicznych22.29.ZProdukcja pozostałych wyrobów z tworzyw sztucznych25.61.ZObróbka metali i nakładanie powłok na metale25.62.ZObróbka mechaniczna elementów metalowych45.20.ZKonserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli46.72.ZSprzedaż hurtowa metali i rud metali46.74.ZSprzedaż hurtowa wyrobów metalowych oraz sprzętu i dodatkowego wyposażenia hydraulicznego i grzejnego
Złożone sprawozdania finansowe
- od 06.06.2016 do 31.12.2016 — złożone 19.06.2017
- od 01.01.2017 do 31.12.2017 — złożone 06.06.2018
- od 01.01.2018 do 31.12.2018 — złożone 21.06.2019
- od 01.01.2019 do 31.12.2019 — złożone 30.06.2020
- od 01.01.2020 do 31.12.2020 — złożone 27.09.2021
- od 01.01.2021 do 31.12.2021 — złożone 21.06.2022
- od 01.01.2022 do 31.12.2022 — złożone 16.06.2023
- od 01.01.2023 do 31.12.2023 — złożone 17.06.2024
- od 01.01.2024 do 31.12.2024 — złożone 24.03.2025
- od 01.01.2025 do 31.12.2025 — złożone 25.03.2026
Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 01.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.
Opinie w OcenFirme (0)
Wystaw opinięJeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.
Wystaw pierwszą opinięNajczęstsze pytania o Q-Spec Electric
Jaki jest NIP firmy Q-Spec Electric?
NIP firmy Q-Spec Electric to 5732865653. KRS: 0000621883. REGON: 36464100400000.
Czy firma Q-Spec Electric ma opinie?
W serwisie OcenFirme firma Q-Spec Electric nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.
Gdzie znajduje się firma Q-Spec Electric?
Adres rejestrowy: UL. GACZKOWSKIEGO, 16/20A 8.
Czy Q-Spec Electric działa w mieście Częstochowa?
Tak, siedziba Q-Spec Electric mieści się w mieście Częstochowa. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.
Czy firma Q-Spec Electric jest czynnym podatnikiem VAT?
Tak. Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów firma Q-Spec Electric (NIP 5732865653) figuruje jako czynny podatnik VAT. Stan na 01.10.2026.
Podobne firmy w Częstochowa – SPRZEDAŻ HURTOWA WYROBÓW CHEMICZNYCH
Ferrokolor
NIP 8321001326 · Częstochowa
Proeco-Growth
NIP 7642714408 · Kunowo
Ar-Pol" Sikorska I Sikorska Spółka Jawna
NIP 7321937010 · Zgierz
Mar-Mot
NIP 5030078251 · Kowalewo Pomorskie
Pentima
NIP 5540231378 · Bydgoszcz
Atotech Poland
NIP 7792027974 · Poznań
Seven Inc
NIP 6832136894 · Golkowice
Polwitagro
NIP 5252767229 · Warszawa
Interloo
NIP 7822804892 · Warszawa
Ads Professional
NIP 7752647245 · Podolszyn Nowy