Punk Notion
PUNK NOTION SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Punk Notion z siedzibą w mieście Zabrze działa pod kodem PKD 62.01.Z. Numer NIP firmy to 5482691932, KRS 0000719312, REGON 369503057. Adres rejestrowy: BUCHENWALDCZYKÓW 29/8, 41-800 ZABRZE. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Punk Notion, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Punk Notion.
Sprawdź firmę przed współpracą
- Status VAT
- Czynnysprawdzone 18.10.2026
- W KRS od
- 15.02.20188 lat na rynku
- Kapitał zakładowy
- 5 000 PLN
- Forma prawna
- Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
- Sprawozdania finansowe
- złożone za 8 okresówostatnie za 2025
- Czas trwania
- Nieoznaczony
Zakres działalności według KRS
62.01.ZDziałalność związana z oprogramowaniem59.12.ZDziałalność postprodukcyjna związana z filmami, nagraniami wideo i programami telewizyjnymi58.21.ZDziałalność wydawnicza w zakresie gier komputerowych
Złożone sprawozdania finansowe
- od 01.03.2018 do 31.12.2018 — złożone 09.07.2019
- od 01.01.2019 do 31.12.2019 — złożone 28.05.2020
- od 01.01.2020 do 31.12.2020 — złożone 06.07.2021
- od 01.01.2021 do 31.12.2021 — złożone 28.12.2022
- od 01.01.2022 do 31.12.2022 — złożone 22.12.2023
- od 01.01.2023 do 31.12.2023 — złożone 02.08.2024
- od 01.01.2024 do 31.12.2024 — złożone 01.07.2025
- od 01.01.2025 do 31.12.2025 — złożone 12.07.2026
Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 18.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.
Opinie w OcenFirme (0)
Wystaw opinięJeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.
Wystaw pierwszą opinięNajczęstsze pytania o Punk Notion
Jaki jest NIP firmy Punk Notion?
NIP firmy Punk Notion to 5482691932. KRS: 0000719312. REGON: 369503057.
Czy firma Punk Notion ma opinie?
W serwisie OcenFirme firma Punk Notion nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.
Gdzie znajduje się firma Punk Notion?
Adres rejestrowy: BUCHENWALDCZYKÓW 29/8, 41-800 ZABRZE.
Czy Punk Notion działa w mieście Zabrze?
Tak, siedziba Punk Notion mieści się w mieście Zabrze. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.
Czy firma Punk Notion jest czynnym podatnikiem VAT?
Tak. Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów firma Punk Notion (NIP 5482691932) figuruje jako czynny podatnik VAT. Stan na 18.10.2026.
Podobne firmy w Zabrze – DZIAŁALNOŚĆ ZWIĄZANA Z OPROGRAMOWANIEM
Beliveo
NIP 6482811673 · Zabrze
Botup
NIP 6482799624 · Zabrze
Instytut Xr
NIP 5423406404 · Białystok
Sieć Budowlana Ecommerce
NIP 7543279085 · Krzyżowa Dolina
Motiony
NIP 8272332789 · Wrząca
Mobizestawienia
NIP 8863005266 · Wałbrzych
Akm-Web
NIP 7123428650 · Żabia Wola
Opalutro
NIP 7010567858 · Warszawa
Manocode
NIP 8952234933 · Wrocław
Berry Software House
NIP 9512410817 · Warszawa