Promotor Polska
PROMOTOR POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Promotor Polska z siedzibą w mieście Wojnicz działa pod kodem PKD 46.69.Z. Numer NIP firmy to 8733278563, KRS 0000887787, REGON 388176072. Adres rejestrowy: WARSZAWSKA 56, 32-830 WOJNICZ. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Promotor Polska, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Promotor Polska.
Sprawdź firmę przed współpracą
- Status VAT
- Czynnysprawdzone 14.10.2026
- W KRS od
- 15.03.20215 lat na rynku
- Kapitał zakładowy
- 500 000 PLN
- Forma prawna
- Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
- Sprawozdania finansowe
- złożone za 5 okresówostatnie za 2025
- Czas trwania
- Nieoznaczony
Zakres działalności według KRS
46.69.ZSprzedaż hurtowa maszyn i urządzeń27.11.ZProdukcja elektrycznych silników, prądnic, transformatorów, aparatury rozdzielczej i sterowniczej energii elektrycznej28.11.ZProdukcja maszyn ogólnego przeznaczenia33.12.ZNaprawa i konserwacja metalowych wyrobów gotowych, maszyn i urządzeń33.20.ZInstalowanie maszyn przemysłowych, sprzętu i wyposażenia52.10.BMagazynowanie i przechowywanie towarów68.20.ZWynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi49.41.ZTransport drogowy towarów77.11.ZWynajem i dzierżawa samochodów osobowych i lekkich pojazdów silnikowych, w tym motocykli77.12.ZWynajem i dzierżawa samochodów ciężarowych
Złożone sprawozdania finansowe
- od 15.03.2021 do 31.12.2021 — złożone 05.03.2024
- od 01.01.2022 do 31.12.2022 — złożone 05.03.2024
- od 01.01.2023 do 31.12.2023 — złożone 20.05.2024
- od 01.01.2024 do 31.12.2024 — złożone 16.07.2025
- od 01.01.2025 do 31.12.2025 — złożone 07.05.2026
Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 14.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.
Opinie w OcenFirme (0)
Wystaw opinięJeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.
Wystaw pierwszą opinięNajczęstsze pytania o Promotor Polska
Jaki jest NIP firmy Promotor Polska?
NIP firmy Promotor Polska to 8733278563. KRS: 0000887787. REGON: 388176072.
Czy firma Promotor Polska ma opinie?
W serwisie OcenFirme firma Promotor Polska nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.
Gdzie znajduje się firma Promotor Polska?
Adres rejestrowy: WARSZAWSKA 56, 32-830 WOJNICZ.
Czy Promotor Polska działa w mieście Wojnicz?
Tak, siedziba Promotor Polska mieści się w mieście Wojnicz. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.
Czy firma Promotor Polska jest czynnym podatnikiem VAT?
Tak. Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów firma Promotor Polska (NIP 8733278563) figuruje jako czynny podatnik VAT. Stan na 14.10.2026.
Podobne firmy w Wojnicz – SPRZEDAŻ HURTOWA POZOSTAŁYCH MASZYN I URZĄDZEŃ
Yujin Technology Poland
NIP 8971843188 · Pietrzykowice
Kjz Poland
NIP 1182097631 · Warszawa
Aks Dżwig
NIP 7812044793 · Poznań
Swgk Trade
NIP 7792432232 · Poznań
B&W Import Export
NIP 7822823062 · Poznań
Zwick Roell Polska
NIP 8943050300 · Wrocław
Q-Glasstech
NIP 5922258689 · Zblewo
Nexotec
NIP 6412563804 · Ruda Śląska
Cleaning Company25
NIP 8952184951 · Wrocław
Jagotek Engineering
NIP 6762488635 · Kraków