Project Outdoor Polska
PROJECT OUTDOOR POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Project Outdoor Polska z siedzibą w mieście Bielsko-Biała działa pod kodem PKD 93.21.Z. Numer NIP firmy to 5472088849, KRS 0000536546, REGON 24087387700000. Adres rejestrowy: UL. GEN. JÓZEFA KUSTRONIA, 99. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Project Outdoor Polska, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Project Outdoor Polska.
Sprawdź firmę przed współpracą
- Status VAT
- Czynnysprawdzone 22.10.2026
- W KRS od
- 23.12.201411 lat na rynku
- Forma prawna
- Spółka komandytowa
- Sprawozdania finansowe
- złożone za 11 okresówostatnie za 2025
- Czas trwania
- Nieoznaczony
Zakres działalności według KRS
93.21.ZDziałalność wesołych miasteczek i parków rozrywki10.85.ZWytwarzanie gotowych posiłków i dań32.99.ZProdukcja pozostałych wyrobów, gdzie indziej niesklasyfikowana56.12.ZRuchome placówki gastronomiczne56.22.ZRegularne przygotowywanie i dostarczanie żywności dla odbiorców zewnętrznych (katering regularny) i pozostała gastronomiczna działalność usługowa56.30.ZPodawanie napojów68.12.CRealizacja pozostałych projektów budowlanych88.91.ZOpieka dzienna nad dziećmi93.19.ZDziałalność sportowa, gdzie indziej niesklasyfikowana93.29.BPozostała działalność rozrywkowa i rekreacyjna, gdzie indziej niesklasyfikowana
Złożone sprawozdania finansowe
- od 23.12.2014 do 31.12.2015 — złożone 09.05.2016
- od 01.01.2016 do 31.12.2016 — złożone 13.06.2017
- od 01.01.2017 do 31.12.2017 — złożone 06.07.2018
- od 01.01.2018 do 31.12.2018 — złożone 05.07.2019
- od 01.01.2019 do 31.12.2019 — złożone 09.10.2020
- od 01.01.2020 do 31.12.2020 — złożone 11.10.2021
- od 01.01.2021 do 31.12.2021 — złożone 26.07.2022
- od 01.01.2022 do 31.12.2022 — złożone 04.07.2023
- od 01.01.2023 do 31.12.2023 — złożone 10.12.2024
- od 01.01.2024 do 31.12.2024 — złożone 23.07.2025
- od 01.01.2025 do 31.12.2025 — złożone 13.07.2026
Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 22.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.
Opinie w OcenFirme (0)
Wystaw opinięJeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.
Wystaw pierwszą opinięNajczęstsze pytania o Project Outdoor Polska
Jaki jest NIP firmy Project Outdoor Polska?
NIP firmy Project Outdoor Polska to 5472088849. KRS: 0000536546. REGON: 24087387700000.
Czy firma Project Outdoor Polska ma opinie?
W serwisie OcenFirme firma Project Outdoor Polska nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.
Gdzie znajduje się firma Project Outdoor Polska?
Adres rejestrowy: UL. GEN. JÓZEFA KUSTRONIA, 99.
Czy Project Outdoor Polska działa w mieście Bielsko-Biała?
Tak, siedziba Project Outdoor Polska mieści się w mieście Bielsko-Biała. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.
Czy firma Project Outdoor Polska jest czynnym podatnikiem VAT?
Tak. Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów firma Project Outdoor Polska (NIP 5472088849) figuruje jako czynny podatnik VAT. Stan na 22.10.2026.
Podobne firmy w Bielsko-Biała – DZIAŁALNOŚĆ WESOŁYCH MIASTECZEK I PARKÓW ROZRYWKI
Jumpownia
NIP 9372754266 · Bielsko-Biała
Matrix Attractions
NIP 5482561201 · Bielsko-Biała
Madness Park
NIP 8952237297 · Wrocław
Airfun
NIP 6783155838 · Kraków
Itv
NIP 5213746950 · Stalowa Wola
Wielobranżowa Spółdzielnia Socjalna "Teodoryk
NIP 8741776063 · Górzno
Odejewski Extreme
NIP 8431611379 · Sieroczyn
Sofi
NIP 6762501838 · Kraków
Street Food Events
NIP 6472596983 · Radlin
Golden Lion Polska
NIP 8961578218 · Wysoka