Project Group
PROJECT GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Project Group z siedzibą w mieście Prudnik działa pod kodem PKD 41.20.Z. Numer NIP firmy to 7551930394, KRS 0000472087, REGON 16154792000000. Adres rejestrowy: BATOREGO, 12. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Project Group, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Project Group.
Sprawdź firmę przed współpracą
- Status VAT
- Czynnysprawdzone 26.09.2026
- W KRS od
- 31.07.201313 lat na rynku
- Kapitał zakładowy
- 5 000 PLN
- Forma prawna
- Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
- Sprawozdania finansowe
- złożone za 12 okresówostatnie za 2024
- Czas trwania
- Nieoznaczony
Zakres działalności według KRS
41.20.ZRoboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych41.10.ZRealizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków42.22.ZRoboty związane z budową linii telekomunikacyjnych i elektroenergetycznych68.20.ZWynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi70.22.ZPozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania71.11.ZDziałalność w zakresie architektury71.12.ZDziałalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne73.11.ZDziałalność agencji reklamowych
Złożone sprawozdania finansowe
- od 30.07.2013 do 31.12.2013 — złożone 16.07.2014
- od 01.01.2014 do 31.12.2014 — złożone 10.07.2015
- od 01.01.2015 do 31.12.2015 — złożone 15.07.2016
- od 01.01.2016 do 31.12.2016 — złożone 14.07.2017
- od 01.01.2017 do 31.12.2017 — złożone 25.04.2019
- od 01.01.2018 do 31.12.2018 — złożone 19.11.2020
- od 01.01.2019 do 31.12.2019 — złożone 07.11.2021
- od 01.01.2020 do 31.12.2020 — złożone 27.01.2022
- od 01.01.2021 do 31.12.2021 — złożone 18.07.2023
- od 01.01.2022 do 31.12.2022 — złożone 28.10.2024
- od 01.01.2023 do 31.12.2023 — złożone 13.01.2026
- od 01.01.2024 do 31.12.2024 — złożone 14.01.2026
Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 26.09.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.
Opinie w OcenFirme (0)
Wystaw opinięJeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.
Wystaw pierwszą opinięNajczęstsze pytania o Project Group
Jaki jest NIP firmy Project Group?
NIP firmy Project Group to 7551930394. KRS: 0000472087. REGON: 16154792000000.
Czy firma Project Group ma opinie?
W serwisie OcenFirme firma Project Group nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.
Gdzie znajduje się firma Project Group?
Adres rejestrowy: BATOREGO, 12.
Czy Project Group działa w mieście Prudnik?
Tak, siedziba Project Group mieści się w mieście Prudnik. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.
Czy firma Project Group jest czynnym podatnikiem VAT?
Tak. Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów firma Project Group (NIP 7551930394) figuruje jako czynny podatnik VAT. Stan na 26.09.2026.
Podobne firmy w Prudnik – ROBOTY BUDOWLANE ZWIĄZANE ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW MIESZKALNYCH I NIEMIESZKALNYCH
Charbud Investment
NIP 5242982630 · Warszawa
Prefhaus
NIP 6272786667 · Świętochłowice
Firma Budowlana "Firbud" Janusz Firlej Spółka Komandytowa
NIP 5170368204 · Trzebownisko
Grupa Enbud
NIP 6751724405 · Kraków
Mixbet Posadzki Przemysłowe
NIP 5842732350 · Łomża
Dg Pl
NIP 9522215299 · Warszawa
Sea Power
NIP 5833261460 · Sopot
Pawi
NIP 7792426125 · Poznań
Via Prima
NIP 7822590221 · Poznań
Mes Group
NIP 6452572554 · Tarnowskie Góry