Polskie Centrum Kas Fiskalnych

POLSKIE CENTRUM KAS FISKALNYCH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

✓ Aktywny VAT 📍 Warszawa
NIP 9512242716 KRS 0000297507 REGON 141285542 Adres FOSA 41, 02-768 WARSZAWA

Polskie Centrum Kas Fiskalnych z siedzibą w mieście Warszawa działa pod kodem PKD 62.03.Z. Numer NIP firmy to 9512242716, KRS 0000297507, REGON 141285542. Adres rejestrowy: FOSA 41, 02-768 WARSZAWA. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Polskie Centrum Kas Fiskalnych, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Polskie Centrum Kas Fiskalnych.

Jeszcze nie ma opinii w OcenFirme

Wystaw pierwszą opinię

Opinie w OcenFirme (0)

Wystaw opinię

Jeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.

Wystaw pierwszą opinię

Najczęstsze pytania o Polskie Centrum Kas Fiskalnych

Jaki jest NIP firmy Polskie Centrum Kas Fiskalnych?

NIP firmy Polskie Centrum Kas Fiskalnych to 9512242716. KRS: 0000297507. REGON: 141285542.

Czy firma Polskie Centrum Kas Fiskalnych ma opinie?

W serwisie OcenFirme firma Polskie Centrum Kas Fiskalnych nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.

Gdzie znajduje się firma Polskie Centrum Kas Fiskalnych?

Adres rejestrowy: FOSA 41, 02-768 WARSZAWA.

Czy Polskie Centrum Kas Fiskalnych działa w mieście Warszawa?

Tak, siedziba Polskie Centrum Kas Fiskalnych mieści się w mieście Warszawa. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.

Czy firma Polskie Centrum Kas Fiskalnych jest aktywnym podatnikiem VAT?

Według białej listy VAT Ministerstwa Finansów firma Polskie Centrum Kas Fiskalnych (NIP 9512242716) jest aktywnym czynnym podatnikiem VAT.

Podobne firmy w Warszawa – PKD 62.03.Z