Poleskie Specjały Industry
POLESKIE SPECJAŁY INDUSTRY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Poleskie Specjały Industry z siedzibą w mieście Terespol działa pod kodem PKD 10.11.Z. Numer NIP firmy to 5372678505, KRS 0001076093, REGON 52721546800000. Adres rejestrowy: UL. TOPOLOWA, 2A. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Poleskie Specjały Industry, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Poleskie Specjały Industry.
Sprawdź firmę przed współpracą
- Status VAT
- Czynnysprawdzone 22.10.2026
- W KRS od
- 15.12.20232 lata na rynku
- Kapitał zakładowy
- 10 000 PLN
- Forma prawna
- Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
- Sprawozdania finansowe
- złożone za 2 okresyostatnie za 2025
- Czas trwania
- Nieoznaczony
Zakres działalności według KRS
10.11.ZPrzetwarzanie i konserwowanie mięsa, z wyłączeniem mięsa z drobiu10.13Produkcja wyrobów z mięsa, włączając wyroby z mięsa drobiowego46.32Sprzedaż hurtowa mięsa i wyrobów z mięsa46.38Sprzedaż hurtowa pozostałej żywności, włączając ryby, skorupiaki i mięczaki46.39Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana żywności, napojów i wyrobów tytoniowych47.11Sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach z przewagą żywności, napojów i wyrobów tytoniowych47.19Pozostała sprzedaż detaliczna prowadzona w niewyspecjalizowanych sklepach47.2Sprzedaż detaliczna żywności, napojów i wyrobów tytoniowych prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach47.81Sprzedaż detaliczna żywności, napojów i wyrobów tytoniowych prowadzona na straganach i targowiskach10.12Przetwarzanie i konserwowanie mięsa z drobiu
Złożone sprawozdania finansowe
- od 15.12.2023 do 31.12.2024 — złożone 14.07.2025
- od 01.01.2025 do 31.12.2025 — złożone 11.05.2026
Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 22.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.
Opinie w OcenFirme (0)
Wystaw opinięJeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.
Wystaw pierwszą opinięNajczęstsze pytania o Poleskie Specjały Industry
Jaki jest NIP firmy Poleskie Specjały Industry?
NIP firmy Poleskie Specjały Industry to 5372678505. KRS: 0001076093. REGON: 52721546800000.
Czy firma Poleskie Specjały Industry ma opinie?
W serwisie OcenFirme firma Poleskie Specjały Industry nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.
Gdzie znajduje się firma Poleskie Specjały Industry?
Adres rejestrowy: UL. TOPOLOWA, 2A.
Czy Poleskie Specjały Industry działa w mieście Terespol?
Tak, siedziba Poleskie Specjały Industry mieści się w mieście Terespol. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.
Czy firma Poleskie Specjały Industry jest czynnym podatnikiem VAT?
Tak. Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów firma Poleskie Specjały Industry (NIP 5372678505) figuruje jako czynny podatnik VAT. Stan na 22.10.2026.
Podobne firmy w Terespol – PRZETWARZANIE I KONSERWOWANIE MIĘSA, Z WYŁĄCZENIEM MIĘSA Z DROBIU
Estera Grand
NIP 6172218225 · Jarocin
Lema Food Company
NIP 9252099646 · Sława
Ubojnia Bydła "Mark'S
NIP 5140352813 · Muchy
Zakłady Mięsne "Jadów
NIP 1251188214 · Wójty
Skare Poland
NIP 5272785443 · Warszawa
Quality Meat Pawęta
NIP 8291752127 · Krokocice
World Halal Meat
NIP 6991968621 · Leszno
Walpol
NIP 9291794480 · Zielona Góra
Agro - Starteko
NIP 8621653702 · Zdziłowice Czwarte
Zakład Przetwórstwa Mięsnego 'Parma
NIP 7412126576 · Łukta