Pigeon Studio
PIGEON STUDIO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Pigeon Studio z siedzibą w mieście Kraków działa pod kodem PKD 73.11.Z. Numer NIP firmy to 6762601468, KRS 0000916647, REGON 389688390. Adres rejestrowy: STAROWIŚLNA 13, 31-038 KRAKÓW. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Pigeon Studio, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Pigeon Studio.
Sprawdź firmę przed współpracą
- Status VAT
- Czynnysprawdzone 12.10.2026
- W KRS od
- 16.08.20215 lat na rynku
- Kapitał zakładowy
- 5 000 PLN
- Forma prawna
- Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
- Sprawozdania finansowe
- złożone za 4 okresyostatnie za 2025
- Czas trwania
- Nieoznaczony
Zakres działalności według KRS
73.11.ZDziałalność agencji reklamowych
Złożone sprawozdania finansowe
- od 09.08.2021 do 31.12.2022 — złożone 13.04.2023
- od 01.01.2023 do 31.12.2023 — złożone 03.07.2024
- od 01.01.2024 do 31.12.2024 — złożone 17.06.2025
- od 01.01.2025 do 31.12.2025 — złożone 29.06.2026
Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 12.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.
Opinie w OcenFirme (0)
Wystaw opinięJeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.
Wystaw pierwszą opinięNajczęstsze pytania o Pigeon Studio
Jaki jest NIP firmy Pigeon Studio?
NIP firmy Pigeon Studio to 6762601468. KRS: 0000916647. REGON: 389688390.
Czy firma Pigeon Studio ma opinie?
W serwisie OcenFirme firma Pigeon Studio nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.
Gdzie znajduje się firma Pigeon Studio?
Adres rejestrowy: STAROWIŚLNA 13, 31-038 KRAKÓW.
Czy Pigeon Studio działa w mieście Kraków?
Tak, siedziba Pigeon Studio mieści się w mieście Kraków. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.
Czy firma Pigeon Studio jest czynnym podatnikiem VAT?
Tak. Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów firma Pigeon Studio (NIP 6762601468) figuruje jako czynny podatnik VAT. Stan na 12.10.2026.
Podobne firmy w Kraków – DZIAŁALNOŚĆ AGENCJI REKLAMOWYCH
Np Olymp
NIP 6793292956 · Kraków
Instytut Wirtualnej Rzeczywistości
NIP 6772419848 · Kraków
Budofor
NIP 6832125703 · Kraków
Pedruco
NIP 6751688603 · Kraków
Fundacja Instytut Rozwoju Kultury Polskiej
NIP 6762487334 · Kraków
Nds
NIP 6762606968 · Kraków
Tomasz Kożuchowski Look Up Spółka Komandytowa
NIP 9452257854 · Kraków
Honorata Skrzypek
NIP 6793263512 · Kraków
Fundacja Diversity Hub
NIP 6772388059 · Kraków
Be Effective
NIP 6793192456 · Kraków