Panorama Wierchy Gliczarów
PANORAMA WIERCHY GLICZARÓW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Panorama Wierchy Gliczarów z siedzibą w mieście Zakopane działa pod kodem PKD 41.10.Z. Numer NIP firmy to 7361747899, KRS 0001090769, REGON 527906280. Adres rejestrowy: GRUNWALDZKA 19, 34-500 ZAKOPANE. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Panorama Wierchy Gliczarów, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Panorama Wierchy Gliczarów.
Sprawdź firmę przed współpracą
- Status VAT
- Czynnysprawdzone 19.10.2026
- W KRS od
- 27.02.20242 lata na rynku
- Kapitał zakładowy
- 5 000 PLN
- Forma prawna
- Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
- Czas trwania
- Nieoznaczony
Zakres działalności według KRS
41.10.ZRealizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków64.99.ZPozostała finansowa działalność usługowa, gdzie indziej niesklasyfikowana, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych68.10.ZKupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunek68.20.ZWynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi68.32.ZZarządzanie nieruchomościami wykonywane na zlecenie
Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 19.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.
Opinie w OcenFirme (0)
Wystaw opinięJeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.
Wystaw pierwszą opinięNajczęstsze pytania o Panorama Wierchy Gliczarów
Jaki jest NIP firmy Panorama Wierchy Gliczarów?
NIP firmy Panorama Wierchy Gliczarów to 7361747899. KRS: 0001090769. REGON: 527906280.
Czy firma Panorama Wierchy Gliczarów ma opinie?
W serwisie OcenFirme firma Panorama Wierchy Gliczarów nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.
Gdzie znajduje się firma Panorama Wierchy Gliczarów?
Adres rejestrowy: GRUNWALDZKA 19, 34-500 ZAKOPANE.
Czy Panorama Wierchy Gliczarów działa w mieście Zakopane?
Tak, siedziba Panorama Wierchy Gliczarów mieści się w mieście Zakopane. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.
Czy firma Panorama Wierchy Gliczarów jest czynnym podatnikiem VAT?
Tak. Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów firma Panorama Wierchy Gliczarów (NIP 7361747899) figuruje jako czynny podatnik VAT. Stan na 19.10.2026.
Podobne firmy w Zakopane – REALIZACJA PROJEKTÓW BUDOWLANYCH ZWIĄZANYCH ZE WZNOSZENIEM BUDYNKÓW
G&H Golden House
NIP 7361743163 · Zakopane
Old New Kaniówka
NIP 7361745328 · Zakopane
Mpmedra
NIP 5532517195 · Węgierska Górka
Mrdv
NIP 5252749065 · Warszawa
Ango
NIP 7393908928 · Olsztyn
Partyzantów 111
NIP 9571114977 · Gdańsk
D&M Investment Os
NIP 7322212852 · Aleksandrów Łódzki
Proff House
NIP 5862161844 · Gdynia
Real Development Apartments
NIP 9472007770 · Łódź
Uchacz Budownictwo
NIP 7372154329 · Podłopień