Pablo-Trans

PABLO-TRANS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

✓ Aktywny VAT 📍 Józefów
NIP 8252186238 KRS 0000787478 REGON 383424298 Adres JÓZEFÓW 17, 21-421 JÓZEFÓW

Pablo-Trans z siedzibą w mieście Józefów działa pod kodem PKD 49.41.Z. Numer NIP firmy to 8252186238, KRS 0000787478, REGON 383424298. Adres rejestrowy: JÓZEFÓW 17, 21-421 JÓZEFÓW. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Pablo-Trans, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Pablo-Trans.

Sprawdź firmę przed współpracą

Status VAT
Czynnysprawdzone 14.10.2026
W KRS od
22.05.20197 lat na rynku
Kapitał zakładowy
10 000 PLN
Forma prawna
Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Sprawozdania finansowe
złożone za 8 okresówostatnie za 2025
Czas trwania
Nieoznaczony

Zakres działalności według KRS

  • 49.41.Z Transport drogowy towarów
  • 45.11.Z Sprzedaż hurtowa i detaliczna samochodów osobowych i furgonetek
  • 45.19.Z Sprzedaż hurtowa i detaliczna pozostałych pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
  • 45.20.Z Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
  • 45.32.Z Sprzedaż detaliczna części i akcesoriów do pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motocykli
  • 46.14.Z Działalność agentów zajmujących się sprzedażą maszyn, urządzeń przemysłowych, statków i samolotów

Złożone sprawozdania finansowe

  • od 22.05.2019 do 31.12.2019 — złożone 09.06.2020
  • od 01.01.2020 do 31.12.2020 — złożone 02.07.2021
  • od 01.01.2021 do 31.12.2021 — złożone 22.06.2022
  • od 01.01.2022 do 31.12.2022 — złożone 04.07.2023
  • od 01.10.2023 do 31.12.2023 — złożone 03.07.2024
  • od 01.01.2023 do 30.09.2023 — złożone 03.07.2024
  • od 01.01.2024 do 31.12.2024 — złożone 27.06.2025
  • od 01.01.2025 do 31.12.2025 — złożone 16.07.2026

Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 14.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.

Jeszcze nie ma opinii w OcenFirme

Wystaw pierwszą opinię

Opinie w OcenFirme (0)

Wystaw opinię

Jeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.

Wystaw pierwszą opinię

Najczęstsze pytania o Pablo-Trans

Jaki jest NIP firmy Pablo-Trans?

NIP firmy Pablo-Trans to 8252186238. KRS: 0000787478. REGON: 383424298.

Czy firma Pablo-Trans ma opinie?

W serwisie OcenFirme firma Pablo-Trans nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.

Gdzie znajduje się firma Pablo-Trans?

Adres rejestrowy: JÓZEFÓW 17, 21-421 JÓZEFÓW.

Czy Pablo-Trans działa w mieście Józefów?

Tak, siedziba Pablo-Trans mieści się w mieście Józefów. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.

Czy firma Pablo-Trans jest czynnym podatnikiem VAT?

Tak. Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów firma Pablo-Trans (NIP 8252186238) figuruje jako czynny podatnik VAT. Stan na 14.10.2026.

Podobne firmy w Józefów – TRANSPORT DROGOWY TOWARÓW