Opeus Energia
OPEUS ENERGIA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Opeus Energia z siedzibą w mieście Płock działa pod kodem PKD 42.22.Z. Numer NIP firmy to 7743213926, KRS 0000508253, REGON 14636098100000. Adres rejestrowy: KOBIAŁKA, 9. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Opeus Energia, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Opeus Energia.
Sprawdź firmę przed współpracą
- Status VAT
- Niezarejestrowanysprawdzone 10.10.2026
- W KRS od
- 07.05.201412 lat na rynku
- Kapitał zakładowy
- 2 000 000 PLN
- Forma prawna
- Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
- Sprawozdania finansowe
- złożone za 2 okresyostatnie za 2015
- Czas trwania
- Nieoznaczony
Zakres działalności według KRS
42.22.ZRoboty związane z budową linii telekomunikacyjnych i elektroenergetycznych33.14.ZNaprawa i konserwacja urządzeń elektrycznych35.11.ZWytwarzanie energii elektrycznej41.10.ZRealizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków42.21.ZRoboty związane z budową rurociągów przesyłowych i sieci rozdzielczych42.99.ZRoboty związane z budową pozostałych obiektów inżynierii lądowej i wodnej, gdzie indziej niesklasyfikowane43.21.ZWykonywanie instalacji elektrycznych43.22.ZWykonywanie instalacji wodno-kanalizacyjnych, cieplnych, gazowych i klimatyzacyjnych71.12.ZDziałalność w zakresie inżynierii i związane z nią doradztwo techniczne71.20.BPozostałe badania i analizy techniczne
Złożone sprawozdania finansowe
- od 07.05.2014 do 31.12.2014 — złożone 26.05.2015
- od 01.01.2015 do 31.12.2015 — złożone 11.07.2016
Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 10.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.
Opinie w OcenFirme (0)
Wystaw opinięJeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.
Wystaw pierwszą opinięNajczęstsze pytania o Opeus Energia
Jaki jest NIP firmy Opeus Energia?
NIP firmy Opeus Energia to 7743213926. KRS: 0000508253. REGON: 14636098100000.
Czy firma Opeus Energia ma opinie?
W serwisie OcenFirme firma Opeus Energia nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.
Gdzie znajduje się firma Opeus Energia?
Adres rejestrowy: KOBIAŁKA, 9.
Czy Opeus Energia działa w mieście Płock?
Tak, siedziba Opeus Energia mieści się w mieście Płock. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.
Czy firma Opeus Energia jest czynnym podatnikiem VAT?
Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów status firmy Opeus Energia (NIP 7743213926) to: niezarejestrowany. Stan na 10.10.2026.
Podobne firmy w Płock – ROBOTY ZWIĄZANE Z BUDOWĄ LINII TELEKOMUNIKACYJNYCH I ELEKTROENERGETYCZNYCH
Fibreteam
NIP 6981840954 · Czempiń
Media Kablowe Adam Stachecki I Wspólnik Spółka Jawna
NIP 5882400401 · Reda
Przedsiębiorstwo Telekomunikacyjne 'Telekom Warmia'-Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością
NIP 7390207728 · Olsztyn
Atlant - Vhs
NIP 5223167751 · Warszawa
Nds System
NIP 7831706344 · Poznań
Techno-Bud
NIP 5170354277 · Samarzewo
Apk - Poland
NIP 7311837494 · Warszawa
El-Mag 2
NIP 8722427315 · Tarnów
Experten
NIP 7792520858 · Poznań
Wolteko
NIP 7123302819 · Lublin