Ochotnicza Straż Pożarna Krzemienica

OCHOTNICZA STRAŻ POŻARNA KRZEMIENICA

VAT: niezarejestrowany 📍 Krzemienica
NIP 8151615206 KRS 0000033769 Adres 732 A

Ochotnicza Straż Pożarna Krzemienica z siedzibą w mieście Krzemienica. Numer NIP firmy to 8151615206, KRS 0000033769. Adres rejestrowy: 732 A. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Ochotnicza Straż Pożarna Krzemienica, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Ochotnicza Straż Pożarna Krzemienica.

Sprawdź firmę przed współpracą

Status VAT
Niezarejestrowanysprawdzone 02.10.2026
W KRS od
21.08.200125 lat na rynku
Forma prawna
Stowarzyszenie
Czas trwania
Nieoznaczony

Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 02.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.

Jeszcze nie ma opinii w OcenFirme

Wystaw pierwszą opinię

Opinie w OcenFirme (0)

Wystaw opinię

Jeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.

Wystaw pierwszą opinię

Najczęstsze pytania o Ochotnicza Straż Pożarna Krzemienica

Jaki jest NIP firmy Ochotnicza Straż Pożarna Krzemienica?

NIP firmy Ochotnicza Straż Pożarna Krzemienica to 8151615206. KRS: 0000033769.

Czy firma Ochotnicza Straż Pożarna Krzemienica ma opinie?

W serwisie OcenFirme firma Ochotnicza Straż Pożarna Krzemienica nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.

Gdzie znajduje się firma Ochotnicza Straż Pożarna Krzemienica?

Adres rejestrowy: 732 A.

Czy Ochotnicza Straż Pożarna Krzemienica działa w mieście Krzemienica?

Tak, siedziba Ochotnicza Straż Pożarna Krzemienica mieści się w mieście Krzemienica. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.

Czy firma Ochotnicza Straż Pożarna Krzemienica jest czynnym podatnikiem VAT?

Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów status firmy Ochotnicza Straż Pożarna Krzemienica (NIP 8151615206) to: niezarejestrowany. Stan na 02.10.2026.

Podobne firmy w Krzemienica