No Man Has Gone Before Venture Capital
NO MAN HAS GONE BEFORE VENTURE CAPITAL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
No Man Has Gone Before Venture Capital z siedzibą w mieście Rumia działa pod kodem PKD 63.11.Z. Numer NIP firmy to 5882499115, KRS 0001043457, REGON 52565289700000. Adres rejestrowy: UL. TORUŃSKA, 5. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług No Man Has Gone Before Venture Capital, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o No Man Has Gone Before Venture Capital.
Sprawdź firmę przed współpracą
- Status VAT
- Czynnysprawdzone 03.10.2026
- W KRS od
- 22.06.20233 lata na rynku
- Kapitał zakładowy
- 50 000 PLN
- Forma prawna
- Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
- Sprawozdania finansowe
- złożone za 3 okresyostatnie za 2025
- Czas trwania
- Nieoznaczony
Zakres działalności według KRS
63.11.ZPrzetwarzanie danych; zarządzanie stronami internetowymi (hosting) i podobna działalność58Działalność wydawnicza59Działalność związana z produkcją filmów, nagrań wideo, programów telewizyjnych, nagrań dźwiękowych i muzycznych62Działalność związana z oprogramowaniem i doradztwem w zakresie informatyki oraz działalność powiązana63Działalność usługowa w zakresie informacji64.20.ZDziałalność holdingów finansowych66.19.ZPozostała działalność wspomagająca usługi finansowe, z wyłączeniem ubezpieczeń i funduszów emerytalnych69Działalność prawnicza, rachunkowo-księgowa i doradztwo podatkowe85.51.ZPozaszkolne formy edukacji sportowej oraz zajęć sportowych i rekreacyjnych85.59.BPozostałe pozaszkolne formy edukacji, gdzie indziej niesklasyfikowane
Złożone sprawozdania finansowe
- od 22.06.2023 do 31.12.2023 — złożone 21.06.2024
- od 01.01.2024 do 31.12.2024 — złożone 07.07.2025
- od 01.01.2025 do 31.12.2025 — złożone 14.07.2026
Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 03.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.
Opinie w OcenFirme (0)
Wystaw opinięJeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.
Wystaw pierwszą opinięNajczęstsze pytania o No Man Has Gone Before Venture Capital
Jaki jest NIP firmy No Man Has Gone Before Venture Capital?
NIP firmy No Man Has Gone Before Venture Capital to 5882499115. KRS: 0001043457. REGON: 52565289700000.
Czy firma No Man Has Gone Before Venture Capital ma opinie?
W serwisie OcenFirme firma No Man Has Gone Before Venture Capital nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.
Gdzie znajduje się firma No Man Has Gone Before Venture Capital?
Adres rejestrowy: UL. TORUŃSKA, 5.
Czy No Man Has Gone Before Venture Capital działa w mieście Rumia?
Tak, siedziba No Man Has Gone Before Venture Capital mieści się w mieście Rumia. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.
Czy firma No Man Has Gone Before Venture Capital jest czynnym podatnikiem VAT?
Tak. Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów firma No Man Has Gone Before Venture Capital (NIP 5882499115) figuruje jako czynny podatnik VAT. Stan na 03.10.2026.
Podobne firmy w Rumia – PRZETWARZANIE DANYCH; ZARZĄDZANIE STRONAMI INTERNETOWYMI (HOSTING) I PODOBNA DZIAŁALNOŚĆ
Europpa
NIP 5862386767 · Gdynia
Ipo Eu
NIP 7792517684 · Poznań
Iine Systems Spółka Akcyjna
NIP 1182224880 · Warszawa
Hub360
NIP 5223150503 · Warszawa
Emari
NIP 1251689287 · Wołomin
Proteus Networks
NIP 9691650796 · Gliwice
Fordrivers
NIP 9442248977 · Kraków
Go Far
NIP 9571032044 · Gdańsk
Strzemiński Spółka Komandytowa
NIP 5252560793 · Warszawa
Ecommercy Digital
NIP 7822918756 · Poznań