Nieruchomości Lux Park
NIERUCHOMOŚCI LUX PARK SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Nieruchomości Lux Park z siedzibą w mieście Skwierzyna działa pod kodem PKD 68.10.Z. Numer NIP firmy to 5961759728, KRS 0000749856, REGON 38135090500000. Adres rejestrowy: POZNAŃSKA, 5. Jeszcze nikt nie wystawił opinii o tej firmie w serwisie OcenFirme. Jeśli korzystałeś z usług Nieruchomości Lux Park, podziel się doświadczeniem — pomożesz innym konsumentom podjąć świadomą decyzję. Sprawdź pełne dane rejestrowe, kontakt oraz opinie klientów o Nieruchomości Lux Park.
Sprawdź firmę przed współpracą
- Status VAT
- Czynnysprawdzone 17.10.2026
- W KRS od
- 20.09.20188 lat na rynku
- Kapitał zakładowy
- 50 000 PLN
- Forma prawna
- Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
- Sprawozdania finansowe
- złożone za 7 okresówostatnie za 2025
- Czas trwania
- Nieoznaczony
Zakres działalności według KRS
68.10.ZKupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunek41.10.ZRealizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków41.20.ZRoboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych43.39.ZWykonywanie pozostałych robót budowlanych wykończeniowych68.20.ZWynajem i zarządzanie nieruchomościami własnymi lub dzierżawionymi68.31.ZPośrednictwo w obrocie nieruchomościami68.32.ZZarządzanie nieruchomościami wykonywanena zlecenie77.32.ZWynajem i dzierżawa maszyn i urządzeń budowlanych73.11.ZDziałalność agencji reklamowych70.22.ZPozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania
Złożone sprawozdania finansowe
- od 20.09.2018 do 31.12.2019 — złożone 15.10.2020
- od 01.01.2020 do 31.12.2020 — złożone 15.10.2021
- od 01.01.2021 do 31.12.2021 — złożone 13.10.2022
- od 01.01.2022 do 31.12.2022 — złożone 22.06.2023
- od 01.01.2023 do 31.12.2023 — złożone 20.06.2024
- od 01.01.2024 do 31.12.2024 — złożone 01.07.2025
- od 01.01.2025 do 31.12.2025 — złożone 07.07.2026
Źródło: Krajowy Rejestr Sądowy (api-krs.ms.gov.pl) oraz wykaz podatników VAT Ministerstwa Finansów. Dane pobrane 17.10.2026. Rejestry są źródłem prawdy — przed zawarciem umowy zweryfikuj status bezpośrednio u źródła.
Opinie w OcenFirme (0)
Wystaw opinięJeszcze nikt nie wystawił opinii w OcenFirme. Bądź pierwszy — to zajmie 2 minuty.
Wystaw pierwszą opinięNajczęstsze pytania o Nieruchomości Lux Park
Jaki jest NIP firmy Nieruchomości Lux Park?
NIP firmy Nieruchomości Lux Park to 5961759728. KRS: 0000749856. REGON: 38135090500000.
Czy firma Nieruchomości Lux Park ma opinie?
W serwisie OcenFirme firma Nieruchomości Lux Park nie ma jeszcze opinii — możesz wystawić pierwszą.
Gdzie znajduje się firma Nieruchomości Lux Park?
Adres rejestrowy: POZNAŃSKA, 5.
Czy Nieruchomości Lux Park działa w mieście Skwierzyna?
Tak, siedziba Nieruchomości Lux Park mieści się w mieście Skwierzyna. Sprawdź również inne firmy z tej miejscowości na liście OcenFirme.
Czy firma Nieruchomości Lux Park jest czynnym podatnikiem VAT?
Tak. Według wykazu podatników VAT Ministerstwa Finansów firma Nieruchomości Lux Park (NIP 5961759728) figuruje jako czynny podatnik VAT. Stan na 17.10.2026.
Podobne firmy w Skwierzyna – KUPNO I SPRZEDAŻ NIERUCHOMOŚCI NA WŁASNY RACHUNEK
Warsaw Bricks Kawalec N58 Spółka Komandytowa
NIP 1133002240 · Warszawa
Jp Invest
NIP 7010988086 · Warszawa
P.A. Nova Invest Zaczernie
NIP 6312680031 · Gliwice
Apartner M.Piech W.Skorupa Spółka Jawna
NIP 6681947085 · Łódź
Tower Polska
NIP 7010397439 · Warszawa
Wilczewski, Zdziabek Inwestycje I Nieruchomości Spółka Komandytowa
NIP 7822355603 · Ostrów Wielkopolski
Viri
NIP 5213730311 · Warszawa
Best Investments Górzyskowo
NIP 9671448494 · Bydgoszcz
Investvibe
NIP 7011099158 · Lublin
Holiday Park Invest
NIP 7792496717 · Poznań